خانه آخرین خبرها سریال Devs (توسعه‎دهنده‎گان) از شبکه اف‌ایکس چراغ سبز گرفت

سریال Devs (توسعه‎دهنده‎گان) از شبکه اف‌ایکس چراغ سبز گرفت

۰
الکس گارلند و ناتالی پورتمن - فیلم Annihilation (نابودی)

بیاتومگ – موفقیت فیلم Annihilation (نابودی) از لحاظ انتقادی سبب شده تا کارگردان و نویسنده الکس گارلند برای پروژه بعدی خود به دنیای سریال وارد شود چراکه، شبکه اف‌ایکس به طور رسمی دستور ساخت قسمتی آزمایشی برای سریال Devs (توسعه‎دهنده‎گان) را داده است.

چندین هفته پیش بود که این فیلمساز برای اولین بار به این سریال علمی-تخیلی اشاره کرد. هرچند وی تاکنون تنها از جزییات کلی این سریال سخن گفته است. موفقیت فیلم نابودی سبب شده تا انتظار برای این سریال بیش از پیش باشد. بر طبق گزارش‎ها، فصل ابتدایی این سریال قرار است شامل هشت قسمت باشد البته پس از اینکه قسمت آزمایشی آن موفقیت‎آمیز بود و شبکه دستور ساخت کامل فصل اول آن را داد.

فیلم Annihilation (نابودی)
فیلم Annihilation (نابودی)

بر طبق گفته‌های اخیر گارلند، این سریال به درون دنیای تکنولوژی شیرجه می‎زند و به بررسی جنبه خاصی می‎پردازد که با داده‎های بسیار بزرگ و توان پردازشی قدرتمند سروکار دارد. در حال حاضر چیز خاصی نمی‎توان از موضوع و داستان سریال متوجه شد، به خصوص اینکه چطور این ایده قرار است درون سریالی هشت قسمتی جای بگیرد اما به همراه خبر چراغ سبز گرفتن قسمت آزمایشی سریال، جزییات تازه‎ای آشکار شده است.

این سریال حول یک مهندس کامپیوتر جوان به نام لیلی است که به بررسی بخش توسعه پنهان و مرموز کارفرمای خود می‎پردازد. کارفرمای او، یک شرکت کمپانی بسیار پیشرفته در سانفرانسیسکو است و لیلی بر این باور می‎باشد که این کمپانی نقشی در ناپدید شدن دوست‌پسرش داشته است. هنوز تاریخ پخشی برای این سریال اعلام نشده است.

مدیر محتوای ابتکاری شبکه اف‌ایکس در راستای این خبر اظهار داشت:

“سریال توسعه‎دهندگان، یک سریال جذاب و فریبنده از الکس گارلند است که بر پایه سابقه او در کارهای پیشگامانه استوار شده و مفهوم ما از انسانیت را در میان فرض به ظاهر بی‎حدوحصر فناوری به چالش می‎کشد. ما از اینکه الکس گارلند قرار است این سریال را کارگردانی کند بسیار هیجان‎زده‎ایم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *