خانه آخرین خبرها راب زامبی ساخت فیلم Devil’s Rejects 2 (مطرودین شیطان ۲) را تایید کرد

راب زامبی ساخت فیلم Devil’s Rejects 2 (مطرودین شیطان ۲) را تایید کرد

۰
فیلم Devil’s Rejects (مطرودین شیطان)

بیاتومگ – پس از ماه‎ها گمانه‎زنی، راب زامبی نه تنها تایید کرد که ساخت فیلم Devil’s Rejects 2 (مطرودین شیطان ۲) در جریان است بلکه عنوان رسمی آن، ۳From Hell (سه نفر از جهنم) می‎باشد و در حال حاضر فیلمبرداری آن شروع شده است. این موزیسین و کارگردان ژانر ترسناک عمدتا در مورد وجود این پروژه سکوت پیش گرفته بود اما یک تصویر ساده به همراه نوشته‌ای کوتاه در شبکه اجتماعی اینستاگرام ثابت کرده که تولید دنباله فیلم مطرودین شیطان در جریان است.

راب زامبی علاوه بر آثار موسیقی‎اش، برای فیلم‎های ترسناک غیرقابل انعطافش شناخته می‎شود. انتظار می‎رود که این فیلم جدید، داستان فایرفلای کلن را ادامه بدهد، گروه کشنده‎ای که در فیلم House of 1000 Corpses (خانه ۱۰۰۰ جسد) در سال ۲۰۰۳ معرفی شدند. در این فیلم، اعضای خانواده فایرفلای نشان داده می‎شوند که یک عده نوجوان را زجر می‎دهند و می‎کشند.

فیلم Devil’s Rejects 2 (مطرودین شیطان 2)
فیلم Devil’s Rejects 2 (مطرودین شیطان ۲)

در سال ۲۰۰۵، فیلم مطرودین شیطان به اکران درآمد و سه نفر از اعضای خانواده فایرفلای را نشان می‎داد که یک عیاشی جرم و جنایت را آغاز کردند در حالی که پلیسی انتقامجو به دنبال گرفتن آنها است. اغلب اوقات، از این فیلم به عنوان پرطرفدارترین فیلم راب زامبی یاد می‎شود. از همین رو، زمانی که شایعاتی در مورد ساخت یک دنباله برای فیلم مطرودین شیطان منتشر شد، توجه بسیاری از طرفداران جلب شد.

حال، راب زامبی به طور رسمی در صفحه اجتماعی‎اش در اینستاگرام، تصویری از صندلی کارگردانی جدیدترین فیلمش منتشر کرده است. وی عنوان این فیلم را سه نفر از جهنم اعلام کرده که عنوانی برای فیلم مطرودین شیطان ۲ می‎باشد. راب زامبی همچنین تایید کرده که شری مون زامبی و بیل موسیلی برای بازی در این فیلم بازخواهند گشت. این دو در فیلم قبلی نقش دو نفر از اعضای خانواده فایرفلای به نام‎های بیبی و اوتیس را بازی می‎کردند. به نفر سوم این خانواده یعنی اسپاولدینگ با بازی سید هیگ اشاره نشده است. لازم به ذکر است که در پایان فیلم مطرودین شیطان، این سه نفر تیر خوردند و ظاهرا کشته شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *