خانه آخرین خبرها اسپایک لی فیلم Nightwatch (نگهبان شب) را کارگردانی می‎کند

اسپایک لی فیلم Nightwatch (نگهبان شب) را کارگردانی می‎کند

۰
اسپایک لی

بیاتومگ – گزارش شده که اسپایک لی قرار است فیلم نسخه فرعی مرد عنکبوتی به نام فیلم Nightwatch (نگهبان شب) را برای کمپانی سونی کارگردانی کند. فیلمنامه این فیلم ابرقهرمانی را قرار است چئو هوداری کوکر قلم بزند. در اواخر سپتامبر سال گذشته میلادی بود که برای اولین بار، شایعه ساخت فیلم مستقل نگهبان شب توسط کمپانی سونی منتشر شد. این اولین باری بود که بحثی جدی در مورد ساخت فیلم نگهبان شب شکل گرفت.

کمپانی سونی در حال حاضر در حال توسعه چندین فیلم از کاراکترهای ضدقهرمان یا پشتیبان از مجموعه کتاب‎های کمیک مرد عنکبوتی می‎باشد. فیلم Venom (ونوم) با بازی تام هاردی در نقش اصلی، اولین فیلم از این دنیای مشترک سونی خواهد بود که در پاییز سال ۲۰۱۸ به اکران درخواهد آمد و اخیرا نیز تیزری برای آن منتشر شده بود.

فیلم Silver & Black (نقره‎ای و سیاه) که در مورد کاراکترهای سیلور سیبل و بلک کت می‏‎باشد و کارگردانی آن را جینا پرینس بایدوود برعهده دارد نیز تنها فیلم دیگری از این دنیای مشترک است که در حال حاضر دارای تاریخ اکران می‎باشد. اخیرا نیز از به تعویق افتادن تولید این فیلم خبر داده شد.

فیلم Nightwatch (نگهبان شب)

با وجود به تاخیر افتادن تولید فیلم نقره‎ای و سیاه، به نظر می‎رسد که تولید فیلم نگهبان شب سرعت گرفته است. در گزارشی تازه آمده که اسپایک لی رسما کارگردانی فیلم نگهبان شب را برعهده خواهد داشت و فیلمنامه آن را نیز کوکر خواهد نوشت. قبلا ادوارد ریکورت (Now You See Me) به عنوان نویسنده فیلمنامه این فیلم عنوان شده بود. مشخص نشده که آیا کوکر قرار است فیلمنامه‎ای تازه بنویسد یا مشغول بازنویسی پیش‎نویس‎های قبلی فیلمنامه خواهد شد.

کاراکتر نگهبان شب برای اولین بار در دهه ۹۰ میلادی در کتاب‎های کمیک مارول معرفی شد. نایت‌واچ یا نگهبان شب، برخی اوقات شرور و برخی اوقات نیز تنها ضدقهرمان بوده است. نگهبان شب در واقع یک فیزیک‌دان به نام دکتر کوین ترنچ است که شاهد کشته شدن یک ابرقهرمان در نبرد می‎باشد و متوجه می‎شود که این شخص، نسخه‎ای از خودش از آینده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *