خانه آخرین خبرها بازیگران اصلی بازسازی سریال Cagney & Lacey (کاگنی و لیسی) مشخص شدند

بازیگران اصلی بازسازی سریال Cagney & Lacey (کاگنی و لیسی) مشخص شدند

۰
سریال Cagney & Lacey (کاگنی و لیسی)

بیاتومگ – سارا درو و میشل هورد برای بازی نقش‎های اصلی بازسازی سریال Cagney & Lacey (کاگنی و لیسی) محصول شبکه سی‎بی‌اس انتخاب شدند. در دوره‎ای قرار داریم که سریال‎های Roseanne (روزان) و The X-Files (پرونده‌های مجهول) احیا می‎شوند و طرفداران را به وجد می‎آورند و شبکه سی‎بی‎اس نیز برای اینکه از این بازی عقب نماند، قرار است بازسازی سریال‌های کاگنی و لیسی و همچنان Magnum P.I (کاراگاه خصوصی مگنوم) را بسازد.

بازیگر و کارگردان قسمت آزمایشی سریال کاراگاه خصوصی مگنوم قبلا مشخص شده و حال نیز شبکه به دنبال آن است تا بازیگران و عوامل قسمت آزمایشی سریال کاگنی و لیسی را مشخص کند. سریال اصلی کاگنی و لیسی از سال ۱۹۸۲ تا ۱۹۸۸ پخش می‌شده است. این سریال بر روی دو پلیس زن تمرکز دارد که با توجه به دوره‌ای که این سریال در آن تولید شده، می‎توان آن را موضوعی متحولانه دانست.

سریال Grey’s Anatomy (آناتومی گری)
سریال Grey’s Anatomy (آناتومی گری)

بر طبق گزارش‎های تازه، بازیگر سریال Grey’s Anatomy (آناتومی گری)، سارا درو قرار است در این سریال نقش کریستین کاگنی را بازی کند. میشل هورد (Blindspot) نیز برای بازی نقش مری بث لیسی انتخاب شده است. اتفاقات فیلم به جای شهر نیویورک، در لس آنجلس رخ خواهند داد.

نویسنده قسمت آزمایشی آن، بریجت کارپنتر می‎باشد و کارگردانی آن را نیز رزمری رودریگز (The Walking Dead) برعهده دارد. اخیرا اعلام شده بود که سارا درو قرار است در پایان فصل ۱۴ سریال آناتومی گری، از این سریال خارج شود که با بازخورد منفی از سوی طرفداران مواجه شد. هنوز تاریخ اکرانی برای سریال کاگنی و لیسی اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *