خانه آخرین خبرها کمپانی هولو به سریال Little Fires Everywhere (حریق‎های کوچک در همه جا) چراغ سبز نشان داد

کمپانی هولو به سریال Little Fires Everywhere (حریق‎های کوچک در همه جا) چراغ سبز نشان داد

۰
فیلم Penelope (پنلوپه)

بیاتومگ – کمپانی هولو به ساخت سریال Little Fires Everywhere (حریق‎های کوچک در همه جا) براساس رمانی به همین نام نوشته سلست ان‌جی با نقش‎آفرینی ریس ویترسپون و کری واشنگتون چراغ سبز نشان داده است. این دو قرار است تولید سریال را نیز برعهده داشته باشند. هنوز تاریخ پخشی برای این سریال اعلام نشده اما فصل اول آن قرار است دارای هشت قسمت باشد.

رمان حریق‎های کوچک در همه جا، داستانی در مورد خانواده و مادری را بازگو می‎کند. این کتاب تصویری کامل از خانواده‎ای ساکن در حومه شهر به نام ریچاردسون می‎باشد. این خانواده شامل یک پدر، یک مادر و چهار فرزند است و زمانی که آنها اتاق‎هایی از خانه‌شان را به مادری تنها به نام میا و دخترش به نام پیرل اجاره می‌دهند، زندگی‌شان برای همیشه تغییر می‎کند.

زمانی که میا و پیرل در یک رسوایی دخیل می‎شوند، تاثیری پایدار بر روی اعضای خانواده ریچاردسون و همچنین ساکنین شهر می‎گذارند. این رسوایی در مورد یک مادری است که پس از تولد فرزندش، خواهان دیدنش است اما این فرزند به فرزندخواندگی پذیرفته شده است. هنوز مشخص نشده که ویترسپون و واشنگتون قرار است نقش کدام یک از کاراکترها را بازی کنند اما به نظر می‎رسد ویترسپون برای نقش النا ریچاردسون و واشنگتون برای نقش میا مناسب باشند.

سریال Scandal (رسوایی)
سریال Scandal (رسوایی)

بنا بر گزارش‌ها، کمپانی ویترسپون به نام Hello Sunshine، قبل از اینکه این کتاب منتشر شود، حقوق آن را خریداری کرده است. ویترسپون و واشنگتون با یکدیگر از نویسنده لیز تیگلار خواسته‎اند تا علاوه بر نوشتن داستان اقتباسی این سریال بر اساس کتاب، مدیر اجرایی سریال نیز باشد. نویسنده کتاب، سلست ان‎جی نیز در کنار ویترسپون و واشنگتون، یکی از تولیدکنندگان سریال خواهد بود.

این دو بازیگر، از بازیگران کهنه‎کار دنیای سریال می‎باشند. واشنگتون در حال حاضر در فصل هفتم و پایانی سریال Scandal (رسوایی) نقش‎آفرینی می‎کند. ویترسپون نیز در فصل اول سریال Big Little Lies (دروغ‎های کوچک بزرگ) بازی کرده که برای فصل دوم تمدید شده ولی تا سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *