خانه آخرین خبرها شبکه اچ‌بی‌او دستور ساخت سریال The Undoing (باطل کردن) با بازی نیکول کیدمن را داد

شبکه اچ‌بی‌او دستور ساخت سریال The Undoing (باطل کردن) با بازی نیکول کیدمن را داد

۰
سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ)

بیاتومگ – شبکه اچ‌بی‌او دستور ساخت سریالی محدود به نام The Undoing (باطل کردن) را داده است. این سریال قرار است با بازی نیکول کیدمن و به نویسندگی دیوید ای کلی باشد. کیدمن قبلا در سریال دیگری برای این شبکه به نام Big Little Lies (دروغ‌های کوچک بزرگ) بازی کرده که نویسندگی آن را نیز کلی برعهده داشته است.

مطمئنا موفقیت سریال دروغ‌های کوچک بزرگ تاثیر مثبتی در چراغ سبز گرفتن سریال باطل کردن داشته است. همکاری کیدمن و کلی در سریال دروغ‎های کوچک بزرگ، علاوه بر اینکه جوایز زیادی را برای بازیگران و عوامل آن به ارمغان آورد، به اندازه‎ای موفقیت‌آمیز بود که شبکه اچ‌بی‌او تصمیم به تمدید این سریال برای فصل دوم گرفت.

برای فصل دوم سریال دروغ‎های کوچک بزرگ نه تنها شاهد بازگشت کیدمن، ریس ویترسپون، لورا درن، زوئی کراویتز، شیلین وودلی و آدام اسکات خواهیم بود، بلکه مریل استریپ نیز برای به تصویر کشیدن نقش مادر پری وایت به جمع آنها اضافه خواهد شد. حال به نظر می‎رسد که کیدمن و کلی قرار است در اقتباس سریالی تازه‎ای از یک رمان همکاری کنند.

سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ)
سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ)

این رمان، You Should Have Known (تو باید می‎دانستی) نوشته جین هنف کورلیتز می‎باشد که مطمئنا به سریال بزرگ دیگری برای شبکه تبدیل خواهد شد. کیدمن قرار است در این سریال نقش اصلی را به تصویر بکشد و کلی نیز علاوه بر نوشتن داستان سریال، وظیفه مدیریت اجرایی آن را نیز برعهده خواهد گرفت. در حال حاضر، بازیگر دیگری به این سریال اضافه نشده است.

سریال باطل کردن به عنوان یک سریال هیجان‎انگیز و روانشناختی توصیف شده که در مورد ازدواج وکیل مدافع گریس ساچز با بازی نیکول کیدمن می‎باشد، کسی که در آستانه انتشار اولین کتابش، زندگی‌اش کاملا وارونه می‌شود. داستان درگیر ناپدید شدن همسر گریس نیز می‌شود که منجر به چندین کشف می‌شود که زندگی گریس را برای همیشه تغییر می‌دهد. مشخص نیست که این سریال در چه تاریخی پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *