بیاتومگ – تیزری برای فیلم و سریال‎های پیش‎روی شبکه اچ‎بی‌او منتشر شده که در آن، ویدیویی از فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) مشاهده می‎شود که به وقوع شورش و طغیان اشاره می‎کند. در کمتر از یک ماه، سریال مرموز و مورد تحسین شبکه اچ‎بی‎او با قسمت‎هایی گسترده‎تر و خشونت‎آمیزتر بازخواهد گشت.

در حالی که بیشتر اتفاقات فصل اول سریال وست ورد در داخل پارک رخ می‎داد، فصل دوم سریال قرار است پا را فراتر از پارک بگذارد. و فصل دوم به بررسی دنیای خارج نخواهد پرداخت بلکه به دیگر مکان‎های داستانی خواهد پرداخت که توسط شرکت دلورس اداره می‎شوند. با توجه به آنچه که قبلا به تصویر کشیده شده بود، انتظار می‎رود در فصل دوم علاوه بر مکان‎های وسترن، شاهد دنیای شوگان نیز باشیم. علاوه بر تفریح، در فصل جدید بیشتر در مورد تاریخچه این کمپانی و اهداف نهایی‌شان در رابطه با این موجودات مصنوعی‎ای متوجه خواهیم شد که خلق کرده‎اند.

شبکه اچ‎بی‌او تیزری تبلیغاتی برای فیلم و سریال‎های آینده خود منتشر کرده است. در این تیزر می‎توان نگاهی به سریال Barry (بری) با بازی بیل هاردر، فیلم Fahrenheit 451 (فارنهایت ۴۵۱) با بازی مایکل بی جوردن، فصل جدید سریال Silicon Valley (دره سیلیکون) و همچنین فصل دوم سریال وست ورد داشت. پخش فصل دوم سریال وست ورد از روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۲ آوریل ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تیزر برنامه‎های شبکه اچ‎بی‌او

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *