خانه آخرین خبرها هلن میرن و ایان مک‎کلن در فیلم The Good Liar (دروغگوی خوب) بازی می‎کنند

هلن میرن و ایان مک‎کلن در فیلم The Good Liar (دروغگوی خوب) بازی می‎کنند

۰
هلن میرن و ایان مک‎کلن - فیلم The Good Liar (دروغگوی خوب)

بیاتومگ – هلن میرن و ایان مک‎کلن قرار است در فیلم The Good Liar (دروغگوی خوب) در کنار یکدیگر نقش‎آفرینی کنند. فیلم دروغگوی خوب، فیلمی هیجان‎انگیز و جدید از کمپانی نیولاین به کارگردانی بیل کاندن است. نویسنده فیلم Mr. Holmes (آقای هلمز)، جفری هچر، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم براساس رمانی به همین نام نوشته نیکولاس سیرل را برعهده دارد.

کمپانی نیولاین حقوق ساخت فیلم براساس این کتاب را در سال ۲۰۱۵ بدست آورد. سیرل در واقع نام مستعاری برای نویسنده ناشناسی است که قبلا در انگلیس به عنوان یک خدمتکار دولتی مشغول به کار بوده است. فیلم دروغگوی خوب بر محوریت یک بازی موش و گربه است.

یک فرد فریبکار به نام روی کورتنی، پس از ملاقات با بیوه ثروتمندی به نام بتی مک‎لیش تصمیم می‎گیرد تا تمام تلاش خود را برای فریب او به کار بگیرد. اما زمانی که روی متوجه می‎شود واقعا به بتی اهمیت می‎دهد و به او علاقه‎مند است، نقشه‎هایش با مانع بزرگی مواجه می‎شوند. البته همیشه این احتمال نیز وجود دارد که بتی، آن شخصی نباشد که در ظاهر هست. همین موضوع نیز سبب می‌شود تا این داستان همانند یک بازی موش و گربه باشد.

فیلم Mr. Holmes (آقای هلمز)
فیلم Mr. Holmes (آقای هلمز)

گزارش شده که هلن میرن و ایان مک‌کلن برای به تصویر کشیدن نقش‌های اصلی فیلم دروغگوی خوب به این پروژه پیوسته‌اند. کاندن کارگردانی فیلم را در دست دارد و به همراه گرگ یولن تهیه‎کننده فیلم می‎باشند. فیلم دروغگوی خوب، چهارمین فیلمی است که در آن، کاندن و مک‌کلن با یکدیگر همکاری می‎کنند.

اولین همکاری این دو به سال ۱۹۹۸ و فیلم Gods and Monsters (خدایان و هیولاها) بازمی‎گردد که اولین جایزه اسکار را برای کاندن به ارمغان آورد. مک‎کلن نیز برای نقش‎آفرینی‌اش در این فیلم، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد. در سال ۲۰۱۵ و در فیلم Mr. Holmes (آقای هلمز)، آنها بار دیگر با هم همکاری کردند و در سال ۲۰۱۷ نیز با فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر)، سومین همکاری‎شان را رقم زدند. فیلم دروغگوی خوب، اولین همکاری میرن و مک‎کلن و همچنین اولین همکاری میرن و کاندن می‎باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *