بیاتومگ – اسکات ایستوود در مصاحبه‎ای تازه اظهار داشته که برای ایفای نقش ولورین در فیلم‎های بعدی دنیای سینمایی مردان ایکس آماده است. در چند سال گذشته، سابقه بازیگری وی در حال افزایش بوده است. پس از نقش‎آفرینی در نقشی مکمل در فیلم Fury (خشم) به کارگردانی دیوید آیر، در فیلم The Longest Ride (طولانی‌ترین سواری) بازی کرد و سپس در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) بار دیگر با آیر همکاری کرد.

به نظر می‌رسد که حضور در فیلم جوخه انتحار، به ایستوود کمک کرده تا وارد فیلم‎های بلاک‎باستری و با بودجه زیاد شود. از آن زمان، او در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) حضور یافته و اخیرا نیز در فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام) در کنار جان بایوگا بازی کرده است.

در مصاحبه‎ای تازه، اسکات ایستوود خاطر نشان کرده که اوقاتش در چنین فیلم‎های بسیار موفق و بزرگ، لذت‎بخش بوده و نه تنها آماده است تا حضور در این بخش‎ها را ادامه دهد، بلکه نیم نگاهی نیز به یکی از مطلوب‎ترین نقش‎ها در هالیوود یعنی ولورین دارد.

فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)
فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)

در طی این مصاحبه، از اسکات ایستوود پرسیده شد که آیا مایل است تا پس از حضورش در فیلم جوخه انتحار، در فیلم های ابرقهرمانی بیشتری بازی کند یا خیر. او در پاسخ گفت:

“بله، صدرصد. منظورم این است که اگر فرصتش پیش بیاید.. چرا که نه.”

بسیاری از طرفداران، تو را در نقش ولورین متصور شده‎اند، آیا از این موضوع اطلاعی داری؟

“بله این موضوع را شنیده‎ام.”

در این مورد چه نظری داری؟

“من ولورین را دوست دارم. او یکی از محبوب‎ترین کاراکترهای من از کتاب‎های کمیک در طول تاریخ است. او یک مرتد است. او یک مرتد خفن است. می‎دانید، او به نوعی یک شخص غیرقابل پیش‎بینی است … او از قوانین پیروی نمی‎کند … او کاراکتری است که من دوستش دارم.”

اگر آنها با تو تماس بگیرند، تو واقعا این نقش را قبول خواهی کرد؟

“صدرصد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *