بیاتومگ – شبکه سی‎دبلیو تریلری برای فصل ۵ سریال The 100 (صد) منتشر کرده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. در ماه می سال گذشته میلادی بود که آخرین قسمت‎های فصل ۴ سریال صد منتشر شدند و تاکنون نیز طرفداران زمان بسیاری را برای دیدن جواب‎های پایان معلق فصل چهارم منتظر مانده‌اند.

زمین در آستانه دومین فروپاشی هسته‎ای قرار دارد و تنها تعداد افراد اندکی قادر به زنده ماندن بودند. تحت هدایت اکتویا، ۱۳۰۰ نفر شامل ۱۰۰ نفر از اعضای اسکای‎کرو و همچنین ۱۰۰ نفر از هر کدام از قبلیه‎های زمین، در پناهگاهی در زیر پولیس پناه گرفتند. در همین حال، بلامی، مانتی، ریون، اموری و هارپر موفق شدند تا به موقع خود را به فضا پرتاب کنند. قرار بود که کلارک نیز همراه با آنها برود اما پشت سر گذاشته شد و مشخص بود که خون حقیقی‌اش از او در برابر اشعه رادیواکتیو محافظت خواهد کرد. در طی شش سال بعد، کلارک نتوانسته با مردم زیر زمین یا در فضا ارتباط برقرار کند و دوستانش نیز هنوز به زمین برنگشته‎اند اما کس دیگری بازگشته است.

چیز زیادی در مورد فصل پنجم سریال صد فاش نشده است. دشمن تازه‎ای به نام رابرت مک‎کریری وجود خواهد داشت که توسط ویلیام میلر بازی می‌‎شود. تنها همراه کلارک، مدی است. بازیگر این نقش تغییر کرده و حالا، لولا فلانری آن را بازی می‎کند. شبکه سی‎دبلیو تریلری برای فصل ۵ سریال صد منتشر کرده و اعلام شده پخش آن از چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۴ آوریل ۲۰۱۸) شروع خواهد شد.

تریلر فصل ۵ سریال The 100 (صد)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

یک دیدگاه

  1. (ea)

    ۲۶ اسفند, ۱۳۹۶ در ۰۰:۰۱

    jooooooooooon

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *