بیاتومگ – همانطور که داستان اصلی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) قرار است در سال آینده میلادی به پایان برسد و شبکه اچ‎بی‎او تمرکز خود را بر روی ساخت و توسعه چندین سریال نسخه فرعی از این سریال گذاشته است، بازیگر سریال بازی تاج و تخت، کیت هرینگتون، تایید کرده که او نقشش به عنوان جان اسنو را در سریال دیگری به تصویر نخواهد کشید.

از سال ۲۰۱۱، هرینگتون نقش جان اسنو افسرده و خارج از خانواده بااعتبار استارک را بازی کرده است. اما در کنار کاراکترهایی همچون آریا و سانسا، جان نیز دارای یکی از بزرگترین قوس‎های داستانی سریال بوده است. او پس از پیوستن به نگهبانان شب و هدایت آنها به سوی شکوه و عزت و همچنین جان سالم به در بردن از مرگ به دستان افراد خودش و مقابله با وایت واکرها، در فصل هفتم در حالی که از ارتباط خانوادگی‌اش با دنریس تاگرین آگاه نبود، با او رابطه برقرار کرد. تنها شش قسمت دیگر از سریال بازی تاج و تخت باقی مانده و هرینگتون تایید کرده که این آخرین باری است که این نقش را بازی می‎کند.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در هر مصاحبه‎ای با هرینگتون، صحبت به سرعت به سوی سریال بازی تاج و تخت سوق پیدا می‎کند و در مصاحبه‌ای تازه، این بازیگر ۳۱ ساله در مورد آینده وستروس گفت:

“فکر کنم قرار است سریال‎های نسخه فرعی ساخته شود اما من تصمیمی برای دخیل بودن در آنها ندارم.”

با افزایش محبوب سریال بازی تاج و تخت، بازیگران آن نیز از جمله امیلیا کلارک، لینا هدی و نیکولای کاستر والدو، به شهرت زیادی دست یافته‎اند و اکنون، دستمزد آنها بسیار بالا است. از همین رو، هرینگتون برای کم کردن هزینه‎ها برای سریال بعدی اظهار کرد:

“موضوع عالی در مورد سریال بازی تاج و تخت شبکه اچ‎بی‎او این می‎باشد که می‎توان آن را به روشی بسیار متفاوت به بیننده‎ها ارائه کرد. شما می‎توانید اتفاقات داستان را در ۳۰۰ سال قبل‎تر جای بدهید و از این طریق، هزینه زیادی را صرفه‎جویی کنید چراکه ما [بازیگران فعلی سریال] حالا دستمزد بالایی دریافت می‎کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *