بیاتومگ – پایان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) محصول شبکه اچ‌بی‌او نزدیک است اما خود ستارگان این سریال نیز برای بانگ خداحافظی شگفت‎انگیز برای این سریال بسیار هیجان‎زده‎اند. اگرچه در طی هفت فصل گذشته سریال بازی تاج و تخت، تعداد بازیگران گسترش یافته و چندین برابر شده است، اما مطمئنا کسانی که تاکنون جان سالم به در برده‎اند، از بازیکنان اصلی در مسابقه برای تخت آهنین می‎باشند.

در میان نام‌های بزرگی که در این سریال فانتزی محبوب نقش‎آفرینی کرده‎اند، نام ایان گلن در نقش سِر جورا مورمونت نیز مشاهده می‌شود. جورا زمانی جاسوسی برای دشمنان دنریس تاگرین بوده اما موفق شد تا در فصل هفتم سریال، بار دیگر در کنار دنریس قرار گیرد. در حالی که گلن از دادن اطلاعات زیاد در مورد قسمت‎های نهایی سریال خودداری کرده اما به طرفداران یادآوری کرده که قسمت‎های لذت‎بخشی در انتظار آنها است.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

گلن در مصاحبه‎ای تازه، کیفیت داستان فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت را گوش‎زد کرده اما اشاره و توجه خاصی به قسمت پایانی کرده است. او که یکی از معدود افرادی است که شانس خواندن پایان داستان سریال را داشته، امیدوار است این خاتمه‎ای برای میراث سریال ارائه کند. او گفت:

“بله امیدوارم. نمی‎توانم چیزی بگویم اما من یکی از افرادی هستم که داستان فیلمنامه فصل ۸ را خوانده‌ام و می‎دانم که چطور به پایان می‎رسد و چه اتفاقاتی رخ می‎دهد. زمانی که آن را خواندم، فکر کردم آن بسیار زیرکانه و درخشان است. من خودم یکی از طرفداران سریال هستم و این پایان، انتظارات و امیدهای من را برآورده کرد. آن را همانند یک نتیجه‎گیری احساس کردم.”

او در ادامه اذعان کرد که با توجه به وسعت سریال بازی تاج و تخت، راضی کردن همه با این پایان، امری غیرممکن است. او گفت:

“اما باید ببینیم چه می‎شود. شما می‎دانید که با سریالی به بزرگی بازی تاج و تخت، شما نمی‎توانید همه افراد را خوشحال و راضی کنید. تمام آنچه که می‌توانم بگویم این است که ما آنچه که قبلا انجام داده‎ایم را انجام خواهیم داد و نویسندگان نیز داستان‌های عالی برای هر قسمت نوشته‎اند. آنها تاکنون سرعت سریال را زیاد کرده‎اند و مطمئم هستم که این کار ادامه پیدا خواهد کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *