بیاتومگ – برای کسانی که تجربه دردناک و ناخوشایندی در دبیرستان تجربه نکرده‎اند، فیلم Eighth Grade (کلاس هشتم) اینجا است تا به شما یادآور شود که این تجربه چقدر افتضاح و مهیب بوده است. این فیلم، اولین تجربه کارگردانی بو برنهام می‌باشد. موضوع دیگر این است که دبیرستان برای فرزندان امروزه بسیار ناخوشایندتر است چراکه آنها باید با شبکه‎های اجتماعی و تمام آن زحمت، دل‌شکستگی و فشاری که با خودشان می‎آورند، سروکار داشته باشند. این فیلم دختری ۱۳ ساله به نام کایلا دی با بازی السی فیشر بسیار بااستعداد را دنبال می‌کند که آخرین هفته حضورش در کلاس هشتم را شروع می‎کند.

در اولین تریلر برای فیلم کلاس هشتم، ما به کاراکتر کایلا معرفی ‌می‌شویم و او در حال فیلمبرداری ویدیویی برای کانال یوتیوبش می‎باشد و در آن در مورد اعتماد به نفس صحبت می‎کند. متاسفانه، به نظر می‎رسد که باید زمان بیشتری را برای گوش دادن به توصیه‎های خودش صرف کند. گرچه او در ویدیو اصرار می‎کند که فردی اجتماعی و پرحرف است اما در ادامه او به عنوان ساکت‎ترین فرد در مدرسه رای می‎آورد.

او فرزند پدری تنها با بازی جاش همیلتون می‌باشد و همانند هر فرزند دیگری در این دوره و زمانه، مدام مشغول استفاده از لبتاب یا گوشی است. در حالی که او همیشه در شبکه‎های اجتماعی است اما ارتباط شخصی در زندگی واقعی ندارد. این فیلم قرار است در تاریخ  جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ (۱۳ جولای ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Eighth Grade (کلاس هشتم)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *