بیاتومگ – تریلر نهایی فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. فیلم بازیکن شماره یک آماده، بر اساس رمانی محبوب به همین نام نوشته ارنست کلاین می‎باشد و در کمتر از چند هفته آینده به روی پرده نقره‎ای اکران خواهد شد.

اتفاقات فیلم در سال ۲۰۴۵ رخ می‎دهد که در آن زمان، دنیا در آستانه هرج و مرج و فروپاشی قرار دارد. اما مردم، رستگاری را در یک واحه می‎یابند. این واحه، یک دنیای واقعیت مجازی در حال توسعه است که توسط جیمز هالیدی باهوش و غیرعادی ساخته شده است. زمانی که هالیدی می‎میرد، او ثروت عظیم خود را برای اولین فردی به جا می‎گذارد که پیامی پنهانی که او در جایی درون واحه پنهان کرده را پیدا کند. این موضوع رقابتی را ایجاد می‏‎کند که تمام دنیا را در بر می‎گیرد. زمانی که یک جوان غیرمحتمل به نام وید واتس تصمیم می‎گیرد که به رقابت بپیوندد، او از طریق یک جهان خیالی از راز، اکتشاف و خطر به درون جستجویی بسیار خطرناک وارد می‎شود.

بازیگران فیلم شامل تای شریدان، بن مندلسون، سایمون پگ، الیویا کوک، لینا وایته و مارک رایلنس می‎باشد. فیلمنامه فیلم را زاک پن و ارنست کلاین قلم زده‎اند و کارگردانی فیلم را استیون اسپیلبرگ برعهده دارد و قرار است در تاریخ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ (۲۹ مارس ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *