خانه آخرین خبرها آنابلا شورا نقش شرور فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) را بازی خواهد کرد

آنابلا شورا نقش شرور فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) را بازی خواهد کرد

۰
آنابلا شورا - فصل 2 سریال Luke Cage (لوک کیج)

بیاتومگ – آنابلا شورا، بازیگر سریال The Sopranos (سوپرانوز)، در فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) قرار است نقش روزالی کربونه را به تصویر بکشد. روزالی کربونه قرار است شرور فصل دوم این سریال ابرقهرمانی کمپانی مارول باشد. فصل دوم سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) به تازگی منتشر شده و با این وجود، طرفداران منتظر دیگر سریال‎های ابرقهرمانی مارول و نتفلیکس می‎باشند.

سریال بعدی‎ ابرقهرمانی‎ای که از نتفلیکس پخش خواهد شد، فصل دوم سریال لوک کیج با بازی مایک کولتر در نقش ابرقهرمان ضدگلوله و محافظ هارلم می‎باشد. فصل اول سریال لوک کیج برای به تصویر کشیدن جبهه خلافکاران و تبه‎کاران، اقدامات زیادی انجام داد. ماهرشالا علی، که در همان سال برنده جایزه اسکار برای نقشش در فیلم Moonlight (نور مهتاب) شد، در فصل اول سریال لوک کیج نقش کاتن‎ماوس را به تصویر کشید. آلفردی وودارد نیز نقش ماریا دیلارد را بازی کرد و اریک لاری هاروی نیز نقش برادر ناتنی لوک به نام ویلیس ملقب به دایموندبک را ایفا کرد. با کشته شدن کانت‎ماوس و دستگیر شدن دایموندبک، خلاء قدرتی در دنیای جرم و جنایت هارلم ایجاد شده و روزالی کربونه نیز برای پر کردن این خلاء قدرت در فصل دوم، پا به پیش خواهد گذاشت.

فصل 2 سریال Luke Cage (لوک کیج)
فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

همانند شخصیت‎های شرور قبلی سریال لوک کیج، کاراکتر روزالی کربونه نیز مستقیم از کتاب‎های کمیک برداشته شده و در آنها، او عضوی از خانواده جنایت‎کار کربونه می‎باشد. براساس جزییات ارائه شده از این کاراکتر در سریال، کاراکتر روزالی تفاوت چندانی با کتاب‎های کمیک نخواهد داشت.

روزالی کربونه با بازی آنابلا شورا به عنوان یک بازیکن قدرتمند و خطرناک در دنیای تبهکارانه پایین شهر توصیف شده که گوش چشمی نیز به هارلم دارد. احتمالا او دیگر یک شاهزاده در دنیای مافیا نیست و در راس تمام عملیات‎های خانواده کربونه قرار دارد. فصل دوم سریال لوک کیج روز جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *