بیاتومگ – تریلری کامل برای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر شده که در آن، مقیاس بزرگ این فیلم کمپانی مارول به شکل بهتری به تصویر کشیده می‌شود. این فیلم، نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. تمام دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون در جهت این فیلم ساخته شدند و حالا، چیزی تا اکران این فیلم حماسی بر روی پرده نقره‎ای نمانده است. در زیر علاوه بر دانلود یا تماشای دومین تریلر فیلم با دو کیفیت، می‎توانید پوستر تازه فیلم انتقام جویان ۳ را مشاهده نمایید.

فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت به دلایلی بسیار مورد انتظار است. این فیلم نه تنها برای اولین بار تانوس را به طور کامل در معرض نمایش می‌گذارد، بلکه سرانجام نگهبانان کهکشان و انتقام جویان را بایکدیگر متحد می‌کند. این تریلر تازه، نگاه دیگری به این همکاری بزرگ در فیلم دارد و در همین حال، اطلاعات بیشتری در مورد تانوس و نقشه دیوانه‎وار این تایتان دیوانه برای دنیای سینمایی مارول ارائه می‎دهد.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *