بیاتومگ – پوستری تازه برای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر شده که انتقام جویان، نگهبانان کهکشان، دکتر استرنج، مرد عنکبوتی و پلنگ سیاه را با یکدیگر متحد می‎کند اما اگر توجه کنید، یکی از انتقام جویان غایب است و آن شخص، هاکای یا شاهین‎چشم با بازی جرمی رنر می‎باشد. نه تنها کاراکتر هاکای در هیج جایی در پوستر دیده نمی‎شود بلکه نام جرمی رنر نیز در لیست بازیگران فیلم که در این پوستر نوشته شده، دیده نمی‎شود.

فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت که نقطه اوجی برای دنیای سینمایی مارول می‎باشد، هیجان و تنش را بیش از پیش افزایش داده است. این افزایش تنش با قرار دادن قدرتمندترین قهرمانان زمین در برابر تایتان دیوانه، تانوس، با بازی جاش برولین صورت گرفته است. برنامه شرورانه تانوس ممکن است منجر به تخریت کل عالم شود.

تانوس و بلک اودر در حال جستجو برای پیدا کردن شش سنگ بی نهایت می‎باشند و این سنگ‎ها، قدرت مطلقی که تانوس خواستارش است را فراهم می‎کنند. برای شکست تانوس، انتقام جویان برای اولین بار با نگهبانان کهکشان همکاری خواهند کرد. در کنار انتشار تریلری کامل برای فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت، کمپانی مارول، پوستری برای این فیلم منتشر کرده که مقیاس این بازیگران تماما ستاره را نشان می‎دهد.

متاسفانه، طرفداران هاکای قادر به دیدن جرمی رنر در این تریلر و پوستر نیستند. حتی نام پیتر دینکلیج، گوئنت پالترو و بنسیو دل تورو در داخل این پوستر دیده می‎شود اما نام جرمی رنر در هیچ کجا نیست. این به چه معنایی است؟ آیا یکی از اعضای اولیه انتقام جویان در این فیلم غایب خواهد بود؟

فیلم Avengers 4 (انتقام جویان 4)
فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴)

علاوه بر این، هاکای در اولین تریلر فیلم انتقام جویان نیز حضور نداشت و همچنین، این قهرمان به ندرت در بازاریابی برای این فیلم بلاک‎باستری دیده شد. برای طرفدارانی که ممکن است خبرها را دنبال نکرده باشند، این موضوع ممکن است به معنای این باشد که رنر اصلا در فیلم حضور ندارد. با این وجود، می‎دانیم که قدرتمندترین کماندار زمین باید نقشی در این فیلم داشته باشد. انتظار می‎رود که فیلم جنگ بی نهایت، چیزهای شگفت‎انگیزی برای این کاراکتر داشته باشد، کاراکتری که در این فیلم، سفر مخصوص خود را دارا است.

بر طبق کتاب‌های کمیک، این کاراکتر به دنبال اتفاقات فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)، در بازنشستگی به سر می‎برد. اینکه مارول برای کاراکتر بارتون در فیلم جنگ بی نهایت چه برنامه‌ای دارد، احتمالا منجر خواهد شد که او به پارتیزانی شمشیرزن به نام رونین تبدیل شود.

تصاویری از سر صحنه فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) نشان داده که جرمی رنر در این فیلم، لباس رونین خودش را بر تن خواهد کرد که به معنای آن است که بارتون، نقشش به عنوان هاکای را بعد از پایان فیلم جنگ بی نهایت از سر نخواهد گرفت. این احتمال نیز وجود دارد که دلیل غیبت هاکای از تریلرها و پوسترهای فیلم انتقام جویان ۳ آن باشد که بیشتر داستان این کاراکتر در فیلم انتقام جویان ۴ رخ خواهد داد و حضور او در فیلم انتقام جویان ۳ اندک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *