بیاتومگ – با باکس آفیس ۲۴ اسفند همراه با ما باشید. در چهارمین هفته از اکران فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)، این فیلم ابرقهرمانی موفق شد تا همچنان جایگاه خود در صدر جدول باکس آفیس را تثبیت کند. در این هفته، فیلم پلنگ سیاه موفق به کسب فروش داخلی ۵۷ میلیون دلار شده است. با فروش داخلی و خارجی این هفته، فیلم پلنگ سیاه موفق شد تا فروش خود را از مرز ۱ میلیارد دلار عبور دهد. این فیلم تاکنون ۵۷۸ میلیون دلار از فروش داخلی و ۵۴۸ میلیون دلار از فروش خارجی کسب کرده که جمعا فروش جهانی ۱.۱۲۶ میلیارد دلاری را حاصل می‎نماید.

در جایگاه دوم این هفته جدول باکس آفیس، فیلم فانتزی A Wrinkle in Time (چین‎خوردگی در زمان) محصول کمپانی دیزنی با فروش داخلی ۴۴ میلیون دلاری قرار دارد. این فیلم در فروش خارجی به ۶ میلیون دلار دست یافته است. بودجه این فیلم در حال حاضر نامشخص می‎باشد و جمعا در هفته اول اکران به فروش جهانی ۵۰ میلیون دلاری رسیده است.

دیگر فیلم تازه‎اکران‎شده این هفته باکس آفیس، فیلم ترسناک Strangers: Prey at Night (غریبه‎ها: شکار در شب) می‎باشد که با کسب فروش داخلی ۱۳ میلیون دلاری، جایگاه سوم را از آن خود کرده است. فروش خارجی فیلم هنوز شروع نشده است. این فیلم، دنباله فیلم به نام غریبه‎ها می‎باشد.

فروش فیلم هیجان‌انگیز جاسوسی Red Sparrow (گنجشک قرمز) ۴۷ درصد نسبت به هفته گذشته افت داشته و این فیلم را از جایگاه دوم به چهارم باکس آفیس آورده است. فیلم گنچشک قرمز در این هفته موفق به کسب فروش ۱۲ میلیون دلاری در فروش داخلی شده است. این فیلم تاکنون فروش جهانی ۹۰ میلیون دلاری را تجربه کرده که ۳۵ میلیون دلار آن مربوط به فروش داخلی و بقیه آن مرتبط با فروش خارجی است.

فیلم اکشن هیجان انگیز The Hurricane Heist (سرقت طوفانی)، دیگر فیلم تازه‎اکران‌شده این هفته، با کسب فروش ۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا، در رده ۹ام جدول باکس آفیس جای گرفته است. فروش این فیلم اکشن کارگردانی شده توسط راب کوهن در خارج از آمریکا هنوز آغاز نشده است. فیلم‎ کمدی Gringo (بیگانه) که این هفته بر روی پرده نقره‎ای به اکران درآمد، موفق نشد تا خود را جمع ۱۰ فیلم پرفروش این هفته برساند.

هفته آینده نیز انتظار می‎رود که فیلم اکشن هیجان‎انگیز ۷Days in Entebbe (هفت روز در انتبه)، فیلم خانوادگی I Can Only Imagine (من فقط می‎توانم متصور شوم)، فیلم عاشقانه بلوغانه Love, Simon (عشق، سایمون) و فیلم اکشن ماجراجویی Tomb Raider (مهاجم مقبره) اکران شوند. باید دید آیا فیلم مهاجم مقبره موفق خواهد شد تا علاوه بر شکستن طلسم اقتباس‎های سینمایی از بازی‎های ویدیویی، صدرنشینی را از سلطه فیلم پلنگ سیاه خارج کند.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Pacific Rim Uprising۳۶۳۶۱۵۰۱
۲Black Panther۲۵۶۳۹-۶
۳I Can Only Imagine۲۰۴۴۷۲
۴Sherlock Gnomes۱۵۱۵۵۹۱
۵Tomb Raider۱۴۴۵۹۴۲
۶A Wrinkle in Time۱۲۷۸-۳
۷Ready Player One۱۲۱۲-یک روز
۸Love, Simon۱۱۲۷۱۷۲
۹Paul, Apostle of Christ۸۸۵۱
۱۰Game Night۵۶۲۳۷۵
  • فروش‎ها به میلیون دلار است.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می‎شود.
  • فروش‎های داخل جدول تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می‎باشد.
  • در متن، منظور از فروش داخلی، فروش داخل آمریکا و منظور از فروش خارجی، فروش خارج از آمریکا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *