بیاتومگ – به دنبال خبرهایی مبنی بر اینکه استودیو مارول قرار است فیلم Black Widow (بیوه سیاه) با بازی اسکارلت جوهانسون را بسازد، این بازیگر از خواسته‎هایش برای این فیلم مستقل گفته است. کاراکتر ناتاشا رومانف ملقب به بیوه سیاه برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول در فیلم Iron Man 2 (مرد آهنی ۲) در سال ۲۰۱۰ حضور یافت و از آن زمان، خود را به یکی از بزرگترین کاراکترهای این دنیای مشترک تبدیل کرده است.

او یک عضو کلیدی برای انتقام جویان بوده و در آرام کردن هالک شگفت‎انگیز نیز نقش موثری داشته و با این وجود، نقش او قرار است در فیلم پیش‎روی Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و بعد از آن بزرگ‎تر از قبل بشود. در حالی که در حال حاضر همه افراد درگیر شوق و اشتیاق برای دو فیلم جدید انتقام جویان که در مورد نبرد با تانوس با بازی جاش برولین است، جوهانسون تمرکز زیادی را بر روی فیلم مستقل کاراکتر ناتاشا رومانف قرار داده است.

فیلم Black Widow (بیوه سیاه)
فیلم Black Widow (بیوه سیاه)

در مصاحبه‎ای تازه، اسکارلت جوهانسون از ایده‎های خود در مورد جاه‎طلبی‎هایی گفته است که فیلم مستقل بیوه سیاه باید داشته باشد. او بیان کرد:

“من ایفای این کاراکتر را خیلی دوست دارم و فکر می‎کنم قطعا فرصتی برای بررسی بیوه سیاه به عنوان زنی وجود دارد که به نوعی بر روی پای خود ایستاده و احتمالا برای اولین بار در زندگی‌اش، انتخاب‎هایی مستقل و فعال برای خود گرفته است. شما می‎دانید که او همیشه این امکان را نداشته است، بنابراین، اگر این فیلم مطابق این معیارها و ضوابط باشد، پس بله، من می‎خواهم تا در این فیلم بازی کنم.”

از جوهانسون سوال شده که آیا او خارج از فیلم‎های انتقام جویان و جنگ داخلی، نقشش به عنوان رومانف را به تصویر خواهد کشید یا خیر. او در پاسخ گفت:

“فکر می‎کنم در اینجا … (خنده) این سوالی پربار است. بله، من می‎خواهم فیلم دارای محتوای درستی باشد و متناسب با جایگاهی باشد که من در حال حاضر در زندگی‎ام دارم. منظورم این است که من این کاراکتر را برای مدتی طولانی بازی کرده‎ام. احتمالا حدود هشت سال یا بیشتر بوده و اتفاقات زیادی در زندگی من به عنوان یک شخص و همچنین یک بازیگر رخ داده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *