خانه آخرین خبرها جان کُین به فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) پیوست

جان کُین به فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) پیوست

۰
فصل 3 سریال Preacher (واعظ)

بیاتومگ – فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) قرار است با حضور کاراکتر بزرگی باشد. در همین راستا، جان کُین برای به تصویر کشیدن نقش خدا دی‎ارونیک به جمع بازیگران این سریال پیوسته است. همانطور که سریال به عمق بیشتری در اقتباس از کتاب‎های کمیک واعظ نوشته گارت انیس و استیو دیلون حرکت می‎کند، حضور کاراکتر دی‎ارونیک به بخش مهمی از داستان کلی تبدیل خواهد شد، به خصوص اینکه این بخش مربوط به جسی کاستر و شرایط گذشته‎اش با بخش لانژل از خانواده‎اش می‎باشد.

کُین چهره‎ای آشنا در دنیای سریال می‎باشد و به تازگی، حضور کوتاهش در سریال The Blacklist (لیست سیاه) را به پایان رسانده‎ است. به عنوان آخرین کارهایش نیز احتمالا بیننده‎ها او را در سریال ۱۱.۲۲.۶۳ و همچنین سریال Gotham (گاتهام) دیده‎اند. با این حال، بزرگترین نقش او، احتمالا نقش واردن ادوین در سریال Alcatraz (آلکاتراز) محصول شبکه فاکس در سال ۲۰۱۲ می‎باشد.

فصل 2 سریال Preacher (واعظ)
فصل ۲ سریال Preacher (واعظ)

در راستای آنچه که مربوط به سریال واعظ می‎شود، کُین جدیدترین شخصی است که پس از رشته بازیگرانی که برای به تصویر کشیدن خانواده لانژل به خدمت گرفته شدند، به این سریال اضافه شده است. انتظار می‎رود که خانواده لانژل در فصل ۳ سریال واعظ نقش مهم و قابل‎توجهی داشته باشند.

برای کسانی که کتاب‎های کمیک را نخوانده‎اند باید گفت، کاراکتر دی‎ارونیک، رییس حقیقی سازمان گریل یا جام مقدس می‎باشد، سازمان قدرتمند مذهبی و مرموزی که توسط هر استار با بازی پیپ تورنز اداره می‎شد. دی‎ارونیک، شخصیتی فربه با عادات غذایی چندش‎آور می‎باشد و تجسمی نهادینه از حرص و فساد است. او با رسیدن به قدرتش و همچنین مجاورت با مسیح، یا همان هامپرودو که در فصل دوم معرفی شد، احتمالا جدا از کاراکتر قدیس آدمکش‎ها، خطرناک‎ترین شخصیتی است که تاکنون به این سریال معرفی می‎شود. دی‎ارونیک ارتباط ویژه و جالبی با خانواده گسترده جسی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *