بیاتومگ – تریلری برای فیلم Higher Power (قدرت بالاتر) منتشر شده است. فیلم قدرت بالاتر، فیلمی هیجان‎انگیز و علمی-تخیلی است که جلوه‎های ویژه فراتر از بودجه نسبتا اندک فیلم را به نمایش می‎گذارد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم قدرت بالاتر، اولین تجربه کارگردانی متیو چارلز سانتارو است. او یک هنرمند جلوه‎های ویژه است که قبلا در فیلم‎هایی همچون ۳۰۰ و X-Men: The Last Stand (مردان ایکس: آخرین ایستادگی) و Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer (چهار شگفت‎انگیز: قیام موج‎سوار نقره‎ای) کار کرده است. متاسفانه، سانتارو از عهده بودجه‎ای همانند فیلم‎های ابرقهرمانی برنیامده و از همین رو، جلوه‎های ویژه زیادی را به دست خود در این فیلم قرار داده است. پس از چندین سال توسعه، فیلم قدرت بالاتر اکنون کامل شده و آماده اکران بر روی پرده نقره‎ای است.

سانتارو علاوه بر کارگردانی فیلم، در کنار جولیا فیر، نویسندگی فیلمنامه را در دست داشته است. فیلم قدرت بالاتر با بازی ران الدارد (E.R., Super 8) در نقش اصلی به نام جو استیدمن و جردن هینسون (Breaking & Exiting) در نقش دخترش به نام زوئی است. کالم فیور (House of Cards, 24) نیز نقش منفی فیلم را به تصویر می‎کشد. داستان فیلم در مورد این می‎باشد که زمین توسط اتفاق کیهانی بزرگی مورد تهدید قرار گرفته و جو استیدمن به طور ناخواسته مورد آزمایشی خطرناک و آزاردهنده قرار می‎گیرد و همین نیز، او را به تنها امید نجات زمین تبدیل می‎کند. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۱ می ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Higher Power (قدرت بالاتر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *