بیاتومگ – سباستین استن دوست دارد تا سرباز زمستانی با فالکون با بازی آنتونی مک‎کی در فیلمی نسخه فرعی از فیلم‌های Avengers (انتقام جویان) همکاری کند. استن حضورش در کاراکتر سرجوخه باکی بارنز را در فیلم Captain America: The First Avenger (کاپیتان آمریکا: اولین انتقام‎جو) به کارگردانی جو جانستون در سال ۲۰۱۱ شروع کرد. با این حال، در سال ۲۰۱۴ و در فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی) بود که باکی بارنز به سرباز زمستانی تبدیل شد. سرباز زمستانی با وجود اینکه یک شخصیت منفی نمی‎باشد، یکی از بهترین شخصیت‎های منفی دنیای سینمایی مارول را ارائه داده بود.

از سوی دیگر، آنتونی مک‎کی، نقش‎آفرینی‎اش به عنوان سم ویلسون ملقب به فالکون را از فیلم سرباز زمستانی آغاز کرد. او چندین بار دیگر نیز نقش خود را به طور مختصر در فیلم‎های Avengers: Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران) و Ant-Man (انت‎من) در سال ۲۰۱۵ بازآفرینی کرد. با این حال، در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) بود که فالکون بار دیگر به طور کامل خودنمایی کرد، فیلمی که در آن، او و کاپیتان آمریکا با بازی کریس اوانز سعی داشتند تا از باکی محافظت کنند. در این فیلم بود که باکی و فالکون رابطه دوستی جالبی تشکیل دادند، به گونه‎ای که طرفداران خواهان دیدن آنها در فیلمی نسخه فرعی می‎باشند.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

در مصاحبه‎ای در مورد فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) که در سر صحنه فیلم صورت گرفته، سباستین استن گفت که واقعا دوست دارد تا در فیلمی نسخه فرعی با کاراکتر فالکون با بازی آنتونی مک‎کی حضور یابد. او اظهار داشت:

“ما قطعا می‎توانیم. صدرصد. منظورم این است که افراد مناسبی که این کار را عملی بکنند، قطعا در همین اطراف [سر صحنه فیلم انتقام جویان ۳] می‎باشند.”

سباستین استن رابطه سم/باکی را همانند یک فیلم کمدی دوستانه توصیف کرده و اظهار داشت:

“برای من، این رابطه همانند فیلم کلاسیک Midnight Run (فرار شبانه) ساخته مارتین برست می‎باشد. من واقعا این رابطه را همانند فیلمی کمدی دوستانه از دهه ۸۰ یا ۹۰ میلادی تصور می‎کنم. اینگونه آن را متصور می‎شوم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *