بیاتومگ – شبکه فریفورم و کمپانی مارول تریلری جدید از سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر) منتشر کردند. آنها علاوه بر تریلر نیز پوستری با حضور کاراکترهای ابرقهرمان اصلی سریال منتشر کرده‎اند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. از زمان شروع پخش سریال Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد) در سال ۲۰۱۳، دنیای سریالی مارول همچنان در حال رشد و بزرگ شدن است.

تندی بوون با بازی اولیویا هولت و تایرون جانسون با بازی اوبری جوزف دارای پیش‌زمینه‌های کاملا متفاوت هستند و هر دوی آنها با رازی بزرگ شده‌اند که هرگز جرات نداشته‌اند تا آن را با کس دیگری در میان بگذارند. آنها به آرامی در مورد توانایی‌های خود می‌آموزند و عاشق یکدیگر می‌شوند. دیگر بازیگران سریال نیز شامل آندریا راث ، گلوریا روبن، مایلز ماسیدن، کارل لاندشتد، جیمز سایتو و جی.دی اوِرمور می‌باشد. فصل اول این سریال دارای ۱۰ قسمت یک ساعته خواهد بود و پخش آن از روز جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ (۷ ژوئن ۲۰۱۸) شروع می‌شود.

اولین بازخوردها از این سریال حاکی از آن است که طرفداران و همچنین منتقدان قرار است از این سریال جدید مارول بسیار لذت ببرند. اولین قسمت این سریال توسط جو پوکاسکی نوشته شده و کارگردانی آن را جینا پرینس-بایدوود برعهده داشته است. در زیر می‎توانید پوستر جالب توجه این سریال را مشاهده نمایید.

تریلر سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)
سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *