خانه آخرین خبرها نویسنده فیلم New Gods (خدایان جدید) مشخص شد

نویسنده فیلم New Gods (خدایان جدید) مشخص شد

۰
فیلم New Gods (خدایان جدید)

بیاتومگ – کاریو سالم (Chasing Mavericks) قرار است فیلمنامه فیلم New Gods (خدایان جدید) را برعهده داشته باشد. کارگردانی فیلم خدایان جدید را نیز آوا دوورنی در دست دارد. کمپانی برادران وارنر اصلا سرعت خود را برای ساخت فیلم‎های اقتباسی بیشتر براساس کتاب‎های کمیک دی‎سی کم نکرده است. آنها نه تنها به دنبال آن می‎باشند تا در اواخر سال جاری میلادی با فیلم Aquaman (آکوامن) دنیای مشترک خود را گسترده‎تر کنند بلکه قرار است تولید چندین فیلم دی‎سی را در سال جاری آغاز نمایند.

یکی از پروژه‎های در حال تولید سال جاری میلادی دی‎سی، ممکن است فیلم Joker (جوکر) به کارگردانی تاد فیلیپس باشد که خارج از دنیای مشترک دی‎سی به نام Elseworlds قرار دارد. هفته گذشته بود که کارگردان فیلم‎های A Wrinkle In Time (چین‎خوردگی در زمان) و Selma (سلما)، آوا دوورنی، برای کارگردانی فیلم خدایان جدید به خدمت گرفته شد. در آن زمان، خبری از نویسنده این فیلم نبود، اما اکنون، این موضوع تغییر کرده است.

فیلم New Gods (خدایان جدید)
فیلم New Gods (خدایان جدید)

گزارش شده که نویسنده فیلم Chasing Mavericks (به دنبال ماوریکس)، کاریو سالم، قرار است نوشتن فیلمنامه فیلم خدایان جدید را برعهده داشته باشد. دیگر فیلمی که سالم در کارنامه دارد، فیلم The Score (امتیاز) با بازی رابرت دنیرو، ادوارد نورتون و مارلون براندو می‎باشد. حال با پیوستن سالم به این فیلم، انتظار می‎رود که این پروژه قادر باشد تا توسعه را بدون هیچ مشکلی ادامه بدهد.

دوورنی اظهار داشته که او در حال انجام تحقیقات است و در همین راستا، به داستانی حماسی به این فیلم اشاره داشته است. هنوز مشخص نیست که کدام داستان از کتاب‎های کمیک قرار است الهام‎بخش دوورنی و سالم باشد و همچنین تاریخ اکرانی برای این فیلم جدید کمپانی برادران وارنر اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *