خانه آخرین خبرها الیزابت ماس به فیلم The Kitchen (کیچن) اضافه شد

الیزابت ماس به فیلم The Kitchen (کیچن) اضافه شد

۰
سریال Top of the Lake (بر فراز دریاچه)

بیاتومگ – ستاره سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)، الیزابت ماس، به جمع بازیگران فیلم The Kitchen (کیچن) اضافه شد. این فیلم، اقتباسی سینمایی از کتاب‎های کمیکی به همین نام از کمپانی ورجیتو می‎باشد و در مورد زنان مافیا است که کنترل تجارت را در دست می‎گیرند.

اولین نفری که به جمع بازیگران فیلم پیوست، تیفانی هدیش بود و به دنبال او نیز ملیسا مک‎کارتی اضافه شد. آندریا برلوف (Straight Outta Compton) نویسندگی فیلمنامه فیلم آشپزخانه را برعهده دارد و همچنین، با کارگردانی این فیلم، اولین کارگردانی خود را رقم خواهد زد. کتاب‎های کمیک کیچن، توسط کمپانی ورجیتو منتشر می‎شوند، کمپانی‎ای که بخشی از کمپانی دی‌سی است که به جنبه‎های بیشتر بزرگسالانه می‎پردازد.

فیلم The Kitchen (آشپزخانه)
فیلم The Kitchen (آشپزخانه)

فیلم کیچن در دوره دنیای گانگسترهای ایرلندی در محله هلزکیچن در شهر نیویورک در سال ۱۹۷۰ قرار دارد. پس از اینکه روسای گروه‎های گانگستری به زندان می‎افتند، زنان آنها باید مسئولیت اداره کارها را برعهده بگیرند و کارهای کثیف برای مافیای ایتالیایی انجام بدهند. البته، زمانی که این زنان متوجه می‎شوند که قدرت واقعی چه احساسی دارد، آنها نمی‎خواهند تا بیخیال این قدرت شوند.

گزارش شده که الیزابت ماس برای به تصویر کشیدن نقش یکی از سه زن اصلی فیلم کیچن به جمع هدیش و مک‎کارتی پیوسته است. ماس نقش همسر یک مرد خشن و فحاش را بازی می‏‎کند، مردی که از طبیعت خجالتی این زن سوءاستفاده کرده و حال، این زن وابستگی‎ نوظهور خود به خشونت را کشف می‏‎کند. فیلم کیچن قرار است در تاریخ جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ (۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *