خانه آخرین خبرها کارگردان فیلم اکشن-زنده Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) اعلام شد

کارگردان فیلم اکشن-زنده Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) اعلام شد

۰
انیمیشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد)

بیاتومگ – چارلی بین قرار است کارگردانی فیلم بازسازی اکشن-زنده‎ای از انیمیشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد) را برای سرویس آنلاین کمپانی دیزنی برعهده داشته باشد. کمپانی دیزنی هیچ قصدی برای کم کردن سرعت برنامه‎های خود در مورد تبدیل کردن انیمیشن‎های کلاسیک و محبوبش به فیلم‎های اکشن-زنده ندارد.

در کنار فیلم‎های The Jungle Book (کتاب جنگل) و Beauty and the Beast (دیو و دلبر) که سال گذشته میلادی به اکران درآمدند، کمپانی دیزنی ساخت فیلم‎های اکشن-زنده‎ای همچون The Lion King (شیر شاه)، Aladdin (علاءالدین)، Mulan (مولان) و چندین فیلم دیگر را برای اکران بر روی پرده نقره‎ای در چندین سال آینده مدنظر دارد. هرچند، علاقه آنها برای ساخت چنین فیلم‎های بازسازی از انیمیشن‎های کلاسیک کاهش نیافته است.

انیمیشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد)
انیمیشن Lady and the Tramp (بانو و ولگرد)

قبلا گزارش شده بود که کمپانی دیزنی به دنبال آن است تا برخی از این عناوین را به سرویس آنلاین پیش‎روی خود اضافه نماید. فیلم‎های اکشن-زنده‎ای از انیمیشن‎های کلاسیکی همچون Sword and the Stone (شمشیر و سنگ) و بانو و ولگرد قرار است به عنوان فیلم‎های اصیل در سرویس آنلاین دیزنی عرضه شوند.

اکنون، توسعه فیلم بانو و ولگرد سرعت گرفته و کارگردان آن مشخص شده است. شان بین قرار است بر روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند. بین با کارگردانی انیمیشن The LEGO Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو)، برداشت تازه‎ای به دنیای انیمیشن‎های لگو داد. مطمئنا، آشنایی بین با دنیای انیمیشن در کارگردانی فیلم بانو و ولگرد تاثیرگذار خواهد بود. فیلمنامه فیلم را نیز اندرو بوجالسکی قلم خواهد زد. هنوز تاریخ پخشی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *