بیاتومگ – اولین تریلر سریال Nightflyers (شب‌پره‎ها) منتشر شد. شبکه سایفای به دنبال آن است تا با این سریال ترسناک و علمی-تخیلی که براساس رمانی از جورج آرآر مارتین می‎باشد، موفقیت شبکه اچ‎بی‎او با سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را دنبال کند. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

این تریلر تازه که اولین نگاه به این سریال می‎باشد، ترسی از ایجاد اتمسفر و جوی رعب‎آور و تهدیدکننده ندارد و اشاره دارد که سفینه اصلی سریال نباید به زمین بازگردانده شود. این سریال براساس رمانی محصول سال ۱۹۸۰ نوشته مارتین می‎باشد. گرچه قبلا فیلمی براساس این رمان ساخته شده بود اما به دنبال محبوبیت و موفقیت رمان‎های نغمه یخ و آتش، حضور رمان شب‎پره‎ها در فرهنگ عمومی کاهش یافت. خود مارتین این سریال را به یک داستان در مورد خانه‎ای پر از ارواح جای گرفته در درون یک سفینه فضایی توصیف کرده است.

اولین تریلر منتشر شده برای این سریال، به ارائه چیز زیادی نمی‎پردازد و بیشتر سعی دارد تا با استفاده از نام مارتین و رمان، طرفداران را برای این سریال علمی-تخیلی به هیجان دربیاورد. این تریلر علاوه بر ارائه تصاویری از سریال، به صحبت‎های بازیگران و عوامل پشت صحنه سریال نیز می‎پردازد. سریال شب‎پره‎ها برای پخش در پاییز امسال برنامه‎ریزی شده است.

تریلر سریال Nightflyers (شب‌پره‎ها)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *