خانه آخرین خبرها نائومی واتس در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم Boss Level (سطح برجسته) است

نائومی واتس در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم Boss Level (سطح برجسته) است

۰
سریال Gypsy (کولی)

بیاتومگ – نائومی واتس در حال مذاکره است تا به جمع چندین بازیگران برجسته در فیلم Boss Level (سطح برجسته) بپیوندد. کارگردانی فیلم سطح برجسته را جو کارناهان برعهده دارد، فیلمسازی که بیشتر برای ساخت فیلم‎های اکشن و نمایشی جنجالی شناخته می‎شود. فیلم برجسته در حال جمع‎آوری بازیگران و ستاره‎های بی‎نظیر و خارق‎العاده برای به تصویر کشیدن داستانی هیجان‎انگیز می‎باشد.

فیلم سطح برجسته با بازی فرانک گریلو در نقش یک سرباز کهنه‌کار نیروهای ویژه است که همانند فیلم Groundhog Day (روز گراندهاگ) محصول سال ۱۹۹۳، در حلقه‎ای زمانی گرفتار شده که هر روز باعث مرگش می‎شود. این فرض داستانی بسیار جالب و محبوبی است اما جزییات بیشتری در مورد این فیلم به جز عنوان و خلاصه داستان مختصری از آن مشخص نشده است. علاوه بر این، مشخص نیست که اتفاقات فیلم مربوط به رخدادی فراطبیعی است یا در دنیای علمی-تخیلی جای گرفته است.

فیلم The Book of Henry (کتاب هِنری) – دین نوریس و نوآمی واتس

مل گیبسون (Mad Max) و ویل ساسو (Best in Show) همچنان در جمع بازیگران این فیلم حضور دارند. فشار زیادی برای ساخت فیلمی وجود دارد که بتواند برداشتی منحصربه‎فرد از فرض مشهور حلقه زمانی ارائه بدهد اما با بازیگرانی این چنینی، مطمئنا فیلم سطح برجسته، چیزی غیرمعمولی را برای طرفداران ژانر علمی-تخیلی پیشکش خواهد کرد.

بنابر گزارش‌ها، این بازیگران ممکن است شامل نائومی واتس باشد چراکه او فعلا در حال مذاکره برای پیوستن به این پروژه می‎باشد. جدیدترین فیلم اکشن این بازیگر و تهیه‎کننده، فیلم Insurgent (شورشی) بود. اینکه واتس نقش چه کسی را در فیلم سطح برجسته بازی می‎کند همچنان نامعلوم است اما مطمئنا شایستگی او در این نقش نیز تایید خواهد شد.  لازم به ذکر است که این بازیگر بیشتر برای نقش‎های دراماتیک شناخته می‌شود. اخیرا نیز از پیوستن بازیکن فوتبال آمریکایی راب گرانکوفسکی به جمع بازیگران این فیلم خبر داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *