خانه آخرین خبرها جان بویگا در حال مذاکره برای نقشی در دنیای سینمایی مارول است

جان بویگا در حال مذاکره برای نقشی در دنیای سینمایی مارول است

۰
جان بویگا - دنیای سینمایی مارول

بیاتومگ – جان بویگا اظهار داشته که در حال مذاکره با کمپانی مارول برای نقشی احتمالی در دنیای سینمایی مارول می‎باشد. این بازیگر انگلیسی به دنبال عملکرد غیرمنتظره‎اش در نقش فین در سه‎گانه دنباله Star Wars (جنگ ستارگان)، با بازی در فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)، همچنان در حال گسترش دادن سابقه خود در بازیگری می‎باشد. در فیلم حاشیه اقیانوس آرام ۲، او نقش جین پنتکاست، پسر ژنرال استکر پنتکاست با بازی ادریس آلبا از فیلم اول را بازی می‎کند.

با این وجود، به نظر می‎رسد که نقش‎های سینمایی بویگا برای نجات زمین و حتی کهکشان همچنان ادامه دارد و حال، به نظر می‎رسد که طرفداران ممکن است او را در لباسی ابرقهرمانی در دنیای سینمایی مارول ببینند. بویگا در جلسه پرسش و پاسخی درباره فیلم حاشیه اقیانوس آرام ۲ حضور داشت و طرفداری از او سوال کرد که نظرش در مورد بازی نسخه جدید کاراکتر بلید چیست.

این بازیگر بلافاصله این ایده را مناسب و جالب دانست و از طرفداران خواست تا برای آن کمپین‎هایی راه‎اندازی کنند. با این حال، در مصاحبه‎ای دیگر، بویگا با اشاره به وسلی اسنایپز که در دهه ۹۰ میلادی نقش ابرقهرمانی بلید را به تصویر می‎کشیده، اظهار داشت:

“وسلی برای نقش بلید ساخته شده است. من می‎خواهم وسلی را در این نقش ببینیم.”

فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)
فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)

این بازیگر در حال رشد، با تاکید بر گفته‎های قبلی خود، بیان کرد:

“همه افراد خواهان حضور دوباره وسلی اسنایپز در این نقش می‎باشند و بدست گرفتن نقش بلید، توهینی به وسلی اسنایپز می‎باشد.”

با این وجود، او به طرفداران گفته که احتمال حضور او در دنیای سینمایی مارول را دست کم نگیرند و آشکار کرد که او در حال مذاکره با مارول برای بدست گرفتن نقش ابرقهرمانی در دنیای سینمایی مارول می‎باشد اما ممکن است حضورش در لباس ابرقهرمانی به این زودی‎ها رخ ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *