خانه آخرین خبرها ززی بیتز به دنبال بازی در فیلم‎هایی در کنار کریستین استوارت و ناتالی پورتمن است

ززی بیتز به دنبال بازی در فیلم‎هایی در کنار کریستین استوارت و ناتالی پورتمن است

۰
کریستین استوارت، ززی بیتز و ناتالی پورتمن

بیاتومگ – ززی بیتز، بازیگر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، در حال تبدیل شدن به بازیگر بسیار مطلوبی می‎باشد و در حال حاضر نیز در حال مذاکره برای پیوستن به کریستین استوارت در فیلم Against All Enemies (دربرابر تمام دشمنان) و همچنین ناتالی پورتمن در فیلم Pale Blue Dot (نقطه آبی کم‎رنگ) است.

در فیلم دربرابر تمام دشمنان، استوارت نقش بازیگر جین سیبرگ را به تصویر می‌کشد. این فیلم، فیلمی سیاسی، هیجان انگیز و واقعی است و بر محوریت همکاری سیبرگ با فعالان ستیزه‎جو حقوق مدنی در اواخر دهه ۶۰ میلادی می‎باشد. از عواقب این همکاری نیز این بود که سیبرگ به هدفی برای برنامه نظارتی غیرقانونی اف‎بی‎آی تبدیل شد. در نتیجه تلاش‎های متمرکز اف‎بی‎آی برای نابود کردن شهر سیبرگ، وی از چندین آسیب شدید شخصی رنج برد. در فیلم نقطه آبی کم‎رنگ، پورتمن نقش یک فضانورد را بازی می‎کند که پس از بازگشت به زمین بعد از ماموریت فضایی طولانی، شروع به از هم پاشیدن می‎کند.

ززی بیتز - سریال Atlanta (آتلانتا)
ززی بیتز – سریال Atlanta (آتلانتا)

به تازگی گزارش شده که بیتز در حال مذاکره برای پیوستن به جمع بازیگران فیلم دربرابر تمام دشمنان می‎باشد و علاوه بر این نیز، خبر داده شده که او در حال مذاکره برای پیوستن به پورتمن و جان هام در فیلم نقطه آبی کم‎رنگ به کارگردانی نوح هاولی می‎باشد.

نقشی که بیتز در فیلم دربرابر تمام دشمنان بازی می‎کند هنوز نامشخص است اما ظاهرا او قرار است در فیلم نقطه آبی کم رنگ، نقشی را بازی کند که با نقش‎هایی که توسط پورتمن و هام بازی می‎شوند، یک مثلث عشقی تشکیل می‎دهد. جدیدترین فیلمی که ززی بیتز در آن نقش‎آفرینی کرده، فیلم ددپول ۲ می‎باشد که در آن، او نقش کاراکتری به نام دومینو را به تصویر می‎کشد. بر طبق قرارداد بیتز، او قرار است این نقش را در سه فیلم بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *