بیاتومگ – نیکولاس کیج دوست دارد تا فیلم Ghost Rider (روح‎سوار) جدیدی با رده سنی ۱۷+ ساخته شود اما می‎خواهد بازیگر تازه‎ای نقش اصلی این فیلم را به تصویر بکشد. شخصیت روح‎سوار از کمیک‎های مارول که در سال‎های اخیر بازگوهای بسیاری از آن صورت گرفته، برای اولین بار در این شکل و ظاهر ماورالطبیعی‎اش در سال ۱۹۷۲ ظاهر شد.

نیکولاس کیج، نسخه جانی بلیز از این کاراکتر که یک موتورسوار نمایشی است که با دادن روح خود به شیطان، به این پارتیزان با جمجمه آتشین تبدیل می‎شود را در فیلم روح‎سوار محصول سال ۲۰۰۷ به تصویر کشید. اولین فیلم روح‎سوار به فیلم نسبتا متوسطی برای کمپانی سونی پیکچرز تبدیل شد و با بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری، به فروش جهانی ۲۲۸ میلیون دلاری دست یافت.

در سال ۲۰۱۲، کیج بار دیگر این نقش را در فیلم Ghost Rider: Spirit of Vengeance (روح‎سوار: روح انتقام) بازی کرد، فیلمی که تنها به فروشی به اندازه نصف فروش فیلم اول دست یافت. با وجود ماهیت خشن و شدید کاراکتر روح‎سوار، هر دو فیلم دارای رده سنی ۱۳+ بودند که سبب ناامیدی افرادی شد که خواهان برداشتی بزرگسالانه از این ضدقهرمان بودند.

فیلم Ghost Rider (روح‎سوار)
فیلم Ghost Rider (روح‎سوار)

در مصاحبه‎ای تازه، نیکولاس کیج آشکار کرده که او یکی از افرادی است که دوست دارند تا شاهد برداشت شدیدتر و خشن‎تری از کاراکتر روح‎سوار باشند. کیج گفت که او خیلی دوست دارد فیلم روح‎سواری با رده سنی ۱۷+ ببیند اما او تاکید کرده که قرار نیست این نقش را در فیلم‎های آینده بازی کند.

او بیان کرد:

“می‎دانید، روح‎سوار فیلمی بود که همیشه باید یک فیلم با رده سنی ۱۷+ باشد. دیوید گویر فیلمنامه عالی‎ای نوشته که من می‎خواستم در فیلمی براساس آن فیلمنامه بازی کنم و بنا به دلایلی، آنها به ما اجازه ساخت آن فیلم را ندادند. اما آن فیلم، همچنان فیلمی است که باید ساخته شود و مشخصا نه با من ولی این فیلم باید دارای رده سنی بزرگسالان باشد. فیلم Deadpool (ددپول) دارای رده سنی ۱۷+ بود و واقعا عالی بود. روح‎سوار به عنوان یک ابرقهرمان ترسناک با رده سنی بزرگسال طراحی شده و آنها در آن زمان، نتوانستند این موضوع را در فیلم‎ها عملی کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *