خانه آخرین خبرها شبکه سی دبلیو ۱۰ سریال خود را برای فصل‎های بعدی تمدید کرد

شبکه سی دبلیو ۱۰ سریال خود را برای فصل‎های بعدی تمدید کرد

۰
سریال های شبکه سی دبلیو

بیاتومگ – شبکه سی دبلیو رسما ۱۰ سریال خود را برای فصل‎های بعدی تمدید کرد. شبکه سی دبلیو که خانه بیش از پنج سریال اکشن-زنده از کاراکترهای ابرقهرمان دی‎سی و همچنین چندین سریال اقتباسی از کتاب‎های کمیک می‎باشد، علاوه بر تمدید سریال‎هایش برای فصل‏‎های زیاد، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و از همین طریق، شهرت و آوازه‎ای برای خود دست‎وپا کرده است.

این موضوع نه تنها سبب می‎شود تا دنیای مشترک سریالی دی‎سی در شبکه سی‎دبلیو ملقب به دنیای ارو یا ارووِرس رشد و نمو پیدا کند و به طور سالیانه گسترش یابد بلکه به سریال‎های مورد تحسین منتقدان همچون Jane the Virgin (جین باکره) و Crazy Ex-Girlfriend (دوست‎دختر سابق دیوانه) این اجازه را می‎دهد تا در کنار دیگر سریال‎ها به کار خود ادامه بدهند.

سریال iZombie (آی زامبی)
سریال iZombie (آی زامبی)

شبکه سی‎ دبلیو چهار سریال دنیای ارو شامل سریال‎های Arrow (ارو)، The Flash (فلش)، Legends of Tomorrow (افسانه‎های فردا) و Supergirl (سوپرگرل) به همراه سریال Black Lightning (آذرخش سیاه) و Riverdale (ریوردیل) را برای فصل‎های بعدی تمدید کرده است. در تمام این شش سریال، گرگ برلانتی، یا یکی از خالقان سریال می‎باشد یا اینکه تولید آنها را برعهده دارد.

علاوه بر اینها، سریال Supernatural (سوپرنچرال) برای فصل ۱۴ تمدید شده است. سریال بازسازی Dynasty (دودمان) نیز قرار است با فصل دوم به کارش ادامه بدهد. سریال‎های جین باکره و دوست‎دختر سابق دیوانه نیز به ترتیب برای فصل‎های پنجم و چهارم تمدید شدند که ظاهرا، فصل‎های آخرشان می‎باشد. قبلا نیز از تمدید سریال‎های iZombie (من زامبی) و The 100 (صد) خبر داده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *