بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فیلم Night School (مدرسه شبانه) منتشر شد. این فیلم، فیلمی کمدی با بازی کوین هارت و بازیگر فیلم Girls Trip (سفر دخترها)، تیفانی هدیش، می‎باشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

در دوره فیلم‎های بلاک‎باستری و ابرقهرمانی، فیلم‎های کمدی در گیشه به ندرت حرفی برای گفتن دارند. این به دلیل عدم تلاش کافی استودیوها نیست. با وجود کمبود فیلم‎های کمدی عالی، در سال‌های اخیر ثابت شده که همچنان می‎توان از این ژانر سود بدست آورد. با نگاهی به فیلم‎های برتر اخیر در گیشه‎های آمریکا، می‎توان دید که فیلم‎هایی با بازی کوین هارت و زنان در نقش‎های اصلی بسیار موفقیت‎آمیز بودند.

بزرگترین فیلم کمدی سال گذشته میلادی، فیلم سفر دخترها، یک موفقیت شگفت‎انگیز بود و باعث موفقیت چشمگیر تیفانی هدیش شد. و همین سبب شد تا هدیش بلافاصله به چندین پروژه دیگر از جمله فیلم مدرسه شبانه بپیوندد. در فیلم مدرسه شبانه، هدیش بار دیگر با کارگردان فیلم سفر دخترها، مالکوم دی لی همکاری ‎می‎کند. دیگر بازیگران این فیلم کمدی شامل بن شوارتز، تاران کیلام، راب ریگل، مگالین اچیکونوک، کیت دیوید و جیکوب باتالون می‎باشد.

این تریلر، مقدمات فیلمی را فراهم می‎آورد که در آن، کاراکتری که توسط هارت بازی می‎شود، به کلاس‎های شبانه می‎رود تا بتواند دیپلم خود را بگیرد. هارت علاوه بر بازی در این فیلم، یکی از نویسندگان فیلمنامه آن نیز می‎باشد که به او این فرصت را می‎دهد تا اندکی از کمدین بودن فاصله بگیرد. علاوه بر تریلر، پوستری برای این فیلم منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید.

تریلر فیلم Night School (مدرسه شبانه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Night School (مدرسه شبانه)

فیلم Night School (مدرسه شبانه)
فیلم Night School (مدرسه شبانه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *