چنینگ تیتوم و جینا دوان-تیتوم

بیاتومگ – چنینگ تیتوم و جینا دوان-تیتوم از یکدیگر جدا شدند. این دو بازیگر در اعلامیه‎ای مشترک در شبکه اجتماعی اینستاگرام، جدایی خود را پس از هشت سال ازدواج اعلام کردند. آنها در این اعلامیه اظهار کردند:

“در ابتدا، اینکه اینجور مسائل را با همه به اشتراک بگذاریم، اندکی احساس عجیب و غریبی دارد اما این نوع زندگی‎هایی که ما انتخاب کردیم، پیامدهایی دارد و در هر صورت، ما عمیقا شکرگذار هستیم. ما در لحظه‎ای باورنکردنی در زمان زندگی می‎کنیم اما در این دوره و زمانه، حقیقت به راحتی می‎تواند به حقایق جایگزین تحریف شود. بنابراین، ما خواستیم تا حقیقت را مستقیما با شما در میان بگذاریم تا از گسترش شایعات و دیگر مسائل پرهیز کنیم.”

چنینگ تیتوم و جینا دوان-تیتوم
چنینگ تیتوم و جینا دوان-تیتوم

آنها در ادامه بیانیه بیان کردند:

“ما به عنوان یک زوج، از روی تمایل تصمیم به جدایی گرفتیم. ما سال‎ها قبل به طور عمیق عاشق یکدیگر شدیم و سفری استثنایی‎ با یکدیگر داشتیم. مطلقا هیچ چیزی در مورد اینکه ما چقدر یکدیگر را دوست داریم، تغییر نکرده اما عشق یک ماجراجویی زیبایی است که در حال حاضر، ما را به مسیرهای جداگانه‎ای می‎کشاند. در این تصمیم ما هیچ راز و سری وجود ندارد، ما فقط دو دوست صمیمی هستیم که متوجه شدیم زمان آن فرا رسیده تا اندکی از یکدیگر فاصله بگیریم و به یکدیگر کمک کنیم تا در حد امکان، لذت‎بخش‎ترین زندگی را سپری کنیم. ما همچنان یک خانواده هستیم و برای همیشه پدر و مادر متعهد و عاشقی برای فرزندمان، اوِرلی خواهیم بود. ما بیشتر از این صحبت نمی‎کنیم و از همه شما برای احترامتان نسبت به حریم خصوصی خانواده ما سپاس گذاریم. با تشکر، چنینگ و جینا”

چنینگ تیتوم و جینا دوان در سال ۲۰۰۶ و زمانی که در حال فیلمبرداری فیلم Step Up (استپ آپ) بودند، با یکدیگر آشنا شدند و مدتی کوتاه پس از آن، رابطه‎شان را آغاز کردند. آنها در ۱۱ جولای ۲۰۰۹ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۳ نیز دخترشان اورلی به دنیا آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *