بیاتومگ – در تریلر جدید منتشر شده برای فیلم How to Talk to Girls at Parties (چگونه با دختران در مهمانی‎ها حرف بزنیم؟)، نیکول کیدمن و ال فانینگ، بیگانه‎های پانک راک عجیب‎غریبی هستند. این فیلم نوستالژی، بلوغانه و علمی-تخیلی براساس داستان کوتاه منتشر شده‎ای از نیل گیمن در سال ۲۰۰۶ می‎باشد و توسط جان کامرون میچل (Hedwig and the Angry Inch) کارگردانی می‎شود.

این فیلم با بازی الکس شارپ در نقش اِن، یک پسر بچه‎ای است که در صحنه پانک راک لندن در سال ۱۹۷۷ درگیر شده است. او شبی با زَن با بازی ال فانینگ ملاقات می‎کند. زَن یک دختر بسیار عجیب است که ظاهرا وابسته به نوعی مکتب فکری روابط جنسی عجیبی می‎باشد. همانطور که این فرهنگ بیگانه با دنیای پر هرج و مرج لندن در روزهای شکل‎گیری موسیقی پانک راک برخورد می‎کند، مشخص می‎شود که زَن و مردمش حتی بسیار عجیب و غریب‎تر می‎باشند. نیکول کیدمن نقش ملکه بودسیا، یک کاهن بیگانه با علاقه‎ای به موی مصنوعی و شورش را بازی می‎کند.

قبلا تیزری کوتاه برای این فیلم منتشر شده بود اما اکنون، کمپانی ای۲۴، تریلری کاملی برای فیلم چگونه با دختران در مهمانی‎ها حرف بزنیم؟ منتشر کرده است که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. علاوه بر این، پوستری از این فیلم نیز منتشر شده است. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) بر روی پرده‎ سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم How to Talk to Girls at Parties (چگونه با دختران در مهمانی‎ها حرف بزنیم؟)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم How to Talk to Girls at Parties (چگونه با دختران در مهمانی‎ها حرف بزنیم؟)

فیلم How to Talk to Girls at Parties (چگونه با دختران در مهمانی‎ها حرف بزنیم؟)
فیلم How to Talk to Girls at Parties (چگونه با دختران در مهمانی‎ها حرف بزنیم؟)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *