خانه آخرین خبرها فیلم Armada (ناوگان) براساس رمانی به همین نام ساخته می‎شود

فیلم Armada (ناوگان) براساس رمانی به همین نام ساخته می‎شود

۰
رمان Armada (ناوگان)

بیاتومگ – فیلم Armada (ناوگان) براساس رمانی به همین نام نوشته ارنست کلاین توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز ساخته خواهد شد. فیلمی از رمان دیگر ارنست کلاین به نام Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ساخته شده و به تازگی نیز به اکران درآمده است. فیلم بازیکن شماره یک آماده که فیلمی به شدت اکشن و ماجراجویانه است، در چهار روز ابتدایی از اکرانش در آمریکا، به فروش ۵۳ میلیون دلاری دست یافته است.

پس از موفقیت عظیم رمان بازیکن شماره یک آماده در سال ۲۰۱۱، ارنست کلاین تصمیم گرفت تا این موفقیت را با رمان ناوگان در سال ۲۰۱۵ ادامه بدهد، رمانی که به یکی از پرفروش‎ترین داستان‌های روزنامه نیویورک تایمز تبدیل شد. همانند رمان بازیکن شماره یک آماده، رمان ناوگان حول مرد جوانی است که بیشتر وقت و عمر خود را صرف بازی‎های ویدیویی کرده است. قهرمان داستان متوجه می‎شود که بازی آنلاین مورد علاقه‎اش، در واقع یک شبیه‎سازی در جهت آماده‎سازی بازیکن‎ها برای مقابله با تهاجم بیگانه‎ها و دفاع از زمین بوده است.

فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)

با وجود موفقیت عظیم فیلم بازیکن شماره یک آماده، چه از لحاظ انتقادی و چه از لحاظ مالی، ساخت فیلمی از رمان دیگر ارنست کلاین به نام ناوگان چندان دور از انتظار نبود و حال این موضوع رسما تایید شده است. اولین پیش‎نویس فیلمنامه را خود ارنست کلاین نوشته و اکنون، دن مازئو (Wrath of the Titans) برای نوشتن پیش‎نویس تازه‎ای از فیلمنامه فیلم انتخاب شده است.

رمان ناوگان همانند رمان بازیکن شماره یک آماده، به شدت شامل عناصر فرهنگی و نوستالژی می‎باشد و در داستان آن، کاراکتر اصلی، زاک لایتمن، یک دفترچه از پدر مرحومش دارد که برای او به جا مانده و در آن، به جزییات به تئوری توطئه‎ای حول فیلم و رمان‎های علمی-تخیلی پرداخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *