دواین جانسون و وین دیزل

بیاتومگ – دواین جانسون تایید کرده که او و وین دیزل هیچ صحنه‎ای از فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) را در کنار یکدیگر بازی نکرده‎اند. جانسون ملقب به راک، برای اولین بار در فیلم Fast Five (سریع پنج) به مجموعه فیلم‎های سریع و خشن وارد شد و به ایفای نقش مامور فدرالی به نام هابز پرداخت، کسی که وظیفه پیدا کردن و دستگیری گروه دام را برعهده داشت. کاراکتر هابز نیرو و انرژی تازه موردنیازی به این مجموعه وارد کرد و در سه فیلم بعدی نیز نقش مهمی را بازی کرد.

در حین فیلمبرداری فیلم سرنوشت خشمگین، دواین جانسون، در صفحه رسمی‎اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، بدون نام بردن از شخصی، در مورد یکی از بازیگران همکار خود در فیلم غرولند کرد و به دلیل رفتار هجومانه و ناخوشایندش، آن را ضعیف‎النفس خطاب کرده بود. مدتی طول نکشید که مشخص شد، آن شخص، وین دیزل می‎باشد و دشمنی و عدوت آنها واقعی است. وین دیزل نیز که یکی از تهیه‎کنندگان این مجموعه فیلم می‎باشد، با صحنه‎ پساتیتراژی از فیلم سرنوشت خشمگین مخالف کرد که مقدمه را برای نسخه فرعی کاراکترهای هابز و دکارد شاو با بازی جیسون استیتهام فراهم می‎آورد.

با این حال، پس از مدتی، ساخت این نسخه فرعی تایید شد و قرار است در سال ۲۰۱۹ و قبل از فیلم سریع و خشن ۹ به اکران دربیاید. در فیلم سرنوشت خشمگین، کاراکترهای هابز و دام با بازی جانسون و دیزل تنها چند صحنه انگشت‎شماری را در کنار یکدیگر حضور دارند و به نظر می‎رسد این صحنه‎ها به گونه‎ای فیلمبرداری شده که لازم نباشد این دو بازیگر به طور همزمان در جلوی دوربین یا سر صحنه حضور یابند.

دواین جانسون و وین دیزل
دواین جانسون و وین دیزل

در مصاحبه‎ای تازه، دواین جانسون درباره دشمنی‎اش با وین دیزل سخن گفته و تایید کرده که هیچ صحنه‎ای از فیلم را با یکدیگر بازی نکردند. او اظهار داشت:

“درست است. ما در هیچ صحنه‎ای با یکدیگر نبودیم. من و وین چندین بحث و جدل از جمله یک رویارویی مهم و جدی در درون تریلرم [مکان استراحت بازیگران و عوامل در سر صحنه فیلمبرداری] داشتیم. و چیزی که من متوجه شدم، این است که ما تفاوتی اساسی و فلسفی در نحوه رویکردمان در مورد فیلمسازی و همکاری داریم. درک این موضوع برای من زمان‎بر بود اما برای مشخص شدن این موضوع، چه بار دیگر با یکدیگر همکاری کنیم یا خیر سپاس گزارم.”

جانسون در ادامه تاکید کرد که او متعهد به ساخت نسخه فرعی فیلم‎های سریع و خشن به بهترین نحو ممکن می‎باشد اما نمی‎داند آیا کاراکتر هابز برای فیلم سریع و خشن ۹ بازمی‎گردد یا خیر. او افزود:

“من به طور کامل مطمئن نیستم. در حال حاضر، من بر روی ساخت فیلم نسخه فرعی به بهترین وجه ممکن تمرکز کرده‎ام. اما برای او، بهترین‎ها را آرزو می‎کنم و به خاطر شفافیتی که داشتیم، هیچ ناخوشی و رنجشی در آنجا نمی‌بینم.”

البته در پایان، جانسون با خنده اظهار داشت:

“در واقع، می‎توان قسمت آخر سخنانم یعنی اینکه هیچ ناخوشی و رنجشی وجود ندارد را نادیده بگیرید و بهتر است به همان بخش شفافیت بین ما بسنده کنید.”

هر مشکل و تنشی که در حین فیلمبرداری فیلم سرنوشت خشمگین بین این دو پیش آمده، ظاهرا از بین نرفته و این احتمال وجود دارد که آنها هرگز با یکدیگر همکاری نکنند. سال گذشته نیز دیگر بازیگر فیلم، تایریس گیبسون، در مورد ساخت نسخه فرعی هابز و شاو، با جانسون بحث و مشاجره داشت و حتی در مقطعی، تهدید به خروج از این فیلم‎ها در صورت حضور جانسون کرد اما در نهایت، گیبسون رسما پایان این مشاجره و دشمنی را اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *