بیاتومگ – استیون اسپیلبرگ آماده است تا پس از اینکه هریسون فورد برای آخرین بار در نقش ایندیانا جونز ظاهر شد، این کاراکتر را به یک کاراکتر زن تبدیل کند. ممکن است کمپانی لوکاس‎فیلم در حال حاضر در میانه احیای فیلم‎های جنگ ستارگان باشد اما آنها و دیزنی به دنبال آن هستند تا ایندیانا جونز را به روی پرده نقره‎ای بازگردانند. پس از اینکه فیلم Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (ایندیانا جونز و قلمروی جمجمه بلورین) بیشتر طرفداران را ناامید کرد، عطش زیادی برای همکاری دوباره فورد و اسپیلبرگ به وجود آمد.

این موضوع در سال ۲۰۲۰ با فیلم Indiana Jones 5 (ایندیانا جونز ۵) اتفاق خواهد افتاد اما پس از آن چه خواهد شد؟ کمپانی دیزنی و لوکاس‌فیلم به صراحت اعلام کردند که مجموعه فیلم‎های ایندیانا جونز پس از فیلم پنجم نیز ادامه خواهد یافت اما اینکه آنها قرار است چه طور این کار را انجام بدهند، هنوز نامشخص است. سال‎ها قبل، صحبت‎هایی در مورد جایگزین کردن بردلی کوپر یا کریس پرت به جای هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز وجود داشت. با این حال، طرفداران تنها فورد را برای بازی نقش دکتر هنری جونز قبول دارند و خبرهای جایگزین کردن او با بازیگر مرد دیگری همراه با بازخوردهای منفی بود.

هریسون فورد و دیزی ریدلی - فیلم Star Wars The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‎خیزد)
هریسون فورد و دیزی ریدلی – فیلم Star Wars The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‎خیزد)

در حقیقت، کسی که می‎تواند جا در پای هریسون فورد بگذارد، ممکن است یک زن باشد. در طی مصاحبه‎ای، از استیون اسپیلبرگ درباره احتمال اینکه یک زن نقش ایندیانا جونز بعدی را بدست بگیرد، سوال شد. البته این موضوع هنوز باید به تایید برسد اما اسپیلبرگ با آغوش باز پذیرای این ایده و تغییر نام ایندیانا جونز می‎باشد. او خالصانه و سبک‎بارانه اظهار داشت:

“ما باید نام او را از جونز به جوآن تغییر بدهیم. و این موضوع هیچ مشکل و ایرادی ندارد.”

این احتمال نیز وجود دارد که فیلم ایندیانا جونز به معرفی کاراکتری تازه بپردازد که نقش اصلی فیلم‎های آینده را در دست خواهد گرفت. فیلم ایندیانا جونز ۵ قرار است در تاریخ جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ (۱۰ جولای ۲۰۲۰) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *