بیاتومگ – زمستان (و پایان) برای سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در راه است اما همانطور که طرفداران برای فصل هشتم منتظر هستند، جو دمپسی تایید کرده که کاراکترش به نام گندری نقش مهمی را در فصل ۸ ایفا خواهد کرد. در حالی که هفت فصل ابتدایی سریال بازی تاج و تخت برخی از کاراکترهای محبوب و پرآوازه را به قبرستان فرستاد، با اینکه سریال به سوی پایان خود قدم برمی‎دارد، بازیگران آن بیشتر از قبل بزرگ می‎باشند.

کاراکتر گندری ممکن است همانند نام‎های بزرگی همچون کاراکتر جان اسنو با بازی کیت هرینگتون یا دنریس تاگرین با بازی امیلا کلارک بزرگ نباشد اما دمپسی تایید کرده که انتظار طولانی‎اش برای بازگشت در شش قسمت پایانی فصل آخر ارزشش را داشته است. فصل ۹ سریال بازی تاج و تخت قرار است در سال ۲۰۱۹ به اکران دربیاید.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در مصاحبه‌ای، دمپسی از آنچه که طرفداران می‎تواند از فصل هشت سریال بازی تاج و تخت انتظار داشته باشند، گفته است. با این حال، گرچه ممکن است برخی افراد از این گفته دمپسی شاد باشند اما او اشاره کرده که ممکن است کاراکترش از آن دسته افراد خوش‎شانسی نباشد که زنده از این پایان بیرون می‎آیند. او گفت:

“با وجود تمام اینها، ما هرگز صحنه‎های سریال را به ترتیب وقوع رخدادهایش فیلمبرداری نکردیم، پس ممکن است شما شاهد ورود افرادی در شروع یا پایان باشید اما این به معنای آن نیست که آنها تمام مسیر را پایان سپری خواهند کرد!

برای خود من، تنها امیدی واقعی که برای این کاراکتر دارم، فقط این بود که او در پایان و نتیجه حضور داشته باشد. شما آن را حس کرده‎اید، حتی در فصل ۳، که این سریال، به سوی اوج‎هایی باورنکردنی ساخته شده و تنها چیزی که شما می‎خواهید، بودن در اوج اتفاقات است.

این لزوما از دیدگاه یک کاراکتر نیست بلکه از دیدگاه شخصی است که در زمان ساخت پایان … پایان بازی، شما در سر صحنه حضور داشته باشید. پس بنابراین، بسیار خوشحال هستم که در فصل ۸ حضور دارم و در سر صحنه فیلمبرداری آن می‎باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *