خانه آخرین خبرها شایعه: وودی هارلسون قرار است در فیلم Venom (ونوم) نقش کارنیج را بازی کند

شایعه: وودی هارلسون قرار است در فیلم Venom (ونوم) نقش کارنیج را بازی کند

۰
وودی هارلسون - فیلم Venom (ونوم)

بیاتومگ – بر طبق آخرین گزارش‎ها، وودی هارلسون نقش کارنیج را در فیلم Venom (ونوم) بازی خواهد کرد. کمپانی سونی قرار است با فیلم ونوم، دنیای سینمایی مشترک خود را آغاز نماید. فیلمنامه فیلم ونوم را جف پینکنر و اسکات رزنبرگ قلم زده‌اند و کارگردانی آن را روبن فلیشر برعهده دارد و در آن، تام هاردی نقش ادی راک ملقب به ونوم را به تصویر خواهد کشید.

دیگر ستارگان این پروژه نیز شامل میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، ریز احمد در نقش دکتر کالتون دریک، اسکات هاز در نقش رولند تریس و جینی اسلیت در نقش دورا اسکیرث می‎باشد. جزییات مربوط به داستان فیلم همچنان نامشخص است و معلوم نمی‎باشد آیا این فیلم به دنیای سینمایی مارول مرتبط خواهد بود یا خیر. شایعاتی نیز از حضور پیتر پارکر/مرد عنکبوتی با بازی تام هولند نیز وجود دارد. با این حال، فیلمبرداری این فیلم به تازگی به پایان رسیده است.

هارلسون بسیار دیر به این پروژه پیوسته و کمپانی سونی هنوز مشخص نکرده که او نقش چه کسی را بازی خواهد کرد. قبلا از ریز احمد به عنوان بازیگر نقش کارنیج یاد می‎شد اما خبرها حاکی از آن است که او نقش دیگری در فیلم دارد. کارنیج که یک قاتل روانی در کتاب‎های کمیک است، پس از بازشکل‎گیری‎اش به عنوان محافظ مرگبار، معمولا در برابر ونوم و مرد عنکبوتی قرار می‎گیرد.

فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)

گزارشی جدید حاکی از آن است که وودی هارلسون قرار است نقش کارنیج را در فیلم ونوم ایفا کند. جزییات بیشتری در این مورد هنوز در دسترس نیست اما با وجود گمانه‎زنی‎های قبلی در این مورد، باید گفت که این بازیگر نقش این قاتل سریالی روانی را به تصویر خواهد کشید. این گمانه‌زنی‎های برای چندین ماه است که در جریان می‎باشد. این احتمال وجود دارد که کارنیج نقش منفی اصلی فیلم ونوم نباشد و او تنها در پایان فیلم ظاهر می‎شود تا مقدمه‎چینی‎ها برای دنباله‎های بعدی را مهیا کند. ونوم در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *