خانه آخرین خبرها نویسنده بازسازی فیلم Red Sonja (سونیای قرمز) مشخص شد

نویسنده بازسازی فیلم Red Sonja (سونیای قرمز) مشخص شد

۰
فیلم Red Sonja (سونیای قرمز)

بیاتومگ – به نظر می‎رسد پس از چندین شروع اشتباه و پروژه‎های رها شده، سرانجام برنامه‎ها برای ساخت نسخه تازه‎ای از فیلم Red Sonja (سونیای قرمز) جریان گرفته و نویسنده‎ای برای نوشتن فیلمنامه آن انتخاب شده است. این کاراکتر جنگجوی مو قرمز محبوب، برای سال‎ها یکی از کاراکترهای کتاب‎های کمیک بوده اما به رغم چندین تلاش برای آوردن آن به روی پرده نقره‎ای سینما، تاکنون تنها یک فیلم از آن ساخته شده است.

این موضوع ممکن است به زودی تغییر کند زیرا نویسنده‎ای برای نوشتن فیلمنامه فیلم جدید این کاراکتر به خدمت گرفته شده است. گرچه سونیای قرمز برای همیشه به دنیا و حماسه‎های فانتزی کتاب‌های Conan the Barbarian (کونان بربر) نوشته رابرت ای هووارد مرتبط خواهد بود اما این کاراکتر در واقع، توسط نویسنده روی توماس و هنرمند بری وایندسور برای کمپانی مارول در سال ۱۹۷۳ خلق شده است.

فیلم Red Sonja (سونیای قرمز)
فیلم Red Sonja (سونیای قرمز)

با موفقیت فیلم‎های کونان با بازی آرنولد شوارتزنگر، ساخت فیلمی از کاراکتر سونیای قرمز قوت گرفت و فیلمی آلمانی-آمریکایی در سال ۱۹۸۵ اکران شد که با بازی بریجیت نیلسون (Rocky 4) در نقش اصلی بود. این فیلم توسط منتقدان به شدت به باد انتقاد قرار گرفته شد. حال، گزارش شده که کمپانی میلنیوم به دنبال آن است تا نسخه تازه‎ای از کاراکتر سونیای قرمز را به روی پرده سینماها بیاورد.

اشلی ادوارد میلر برای نوشتن فیلمنامه فیلم انتخاب شده است. او برای نوشتن فیلمنامه فیلم X-Men: First Class (مردان ایکس: کلاس اول) و همچنین فیلم Thor (ثور) شناخته می‎شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *