بیاتومگ – جیسون استیتهام آشکار کرده که در راستای آمادسازی‎اش برای فیلم هیجان‎انگیز، هیولایی و کوسه‎ای The Meg (مگ)، در کنار کوسه‎های واقعی شنا و غواصی می‎کرده است. کارگردانی این فیلم را جان ترتلتوب (National Treasure) برعهده دارد و قرار است در تاریخ جمعه ۱۹ مرداد (۱۰ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود.

استیتهام در فیلم مگ، نقش یک غواص نجات‎غریق دریاهای عمیق را ایفا می‎کند که وظیفه دارد تا مردم را از دست مگالودون، یک کوسه عظیم ماقبل تاریخی، نجات دهد. کوسه مگالودون موضوع تحقیقات علمی متمرکز زیاد و همچنین فیلم‎های کم بودجه بوده است. دیگر بازیگران فیلم مگ، شامل لی بینگبینگ، روبی رز و رین ویلسون می‎باشد.

فیلم The Meg (مگ)
فیلم The Meg (مگ)

در مصاحبه‎ای تازه، استیتهام توضیح داده که او سفری به فیجی داشته که در آنجا، در کنار ۲۰ تا ۳۰ عدد گاوکوسه واقعی شنا کرده است. گرچه این کوسه‎ها از لحاظ سایز و اندازه در مقایسه با کوسه‎های مگالودون چندان قابل قیاس نیستند اما استیتهام گفته که این گاوکوسه‎ها تا سه متر طول داشته‎اند. او می‎گوید:

“می‎دانید، این خنده‎دار است زیرا وقتی که شما در درون قایق هستید، دچار اضطراب و استرس می‎شوید. اما زمانی که وارد آب می‎شوید، همه چیز به نوبه خود متفاوت می‎شود. شما بسیار آرام‎تر می‎شوید و زمانی که در محیط آنها قرار دارید، نوعی آرامش کامل وجود دارد و اضطراب به طور کامل از بین می‎رود. این تجربه عالی و قابل‎توجهی است. قبل از اینکه وارد آب شوید، تمام آن ترس‎ها فقط در درون ذهن شما است. زمانی که شما در درون آب با دیگر غواص‌ها شنا می‎کنید، همه چیز خارق‎العاده است. این یکی از بزرگترین تجربه‎هایی است که می‎توانید داشته باشید یا حداقل برای من اینگونه می‎باشد. من طرفدار سرسخت غواصی اسکوبا هستم. هرجای دنیا که باشم، اگر فرصتی برای غواصی و شنا باشد، درنگ نمی‎کنم.”

۲ دیدگاه ها

 1. توکیو

  ۱۸ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۸:۱۸

  پس کاراش تو فیلما زیادی هم جلوه ویژه نیس

  پاسخ دادن

  • بهرام

   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۳:۵۸

   قبل اینکه بازیگر بشه رشتش واترپلو بوده

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *