بیاتومگ – با باکس آفیس ۱۶ فروردین همراه با ما باشید. فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) که هفته گذشته تنها برای یک روز فرصت اکران داشت، در این هفته، با کسب فروش داخلی ۵۹ میلیون دلاری، توانست صدر جدول باکس آفیس را از آن خود نماید. این فیلم اکشن و علمی-تخیلی، تاکنون در فروش داخلی به مبلغ ۷۱ و در فروش خارجی به مبلغ ۱۶۹ میلیون دلار دست یافته که فروش جهانی‎اش پس از یک هفته اکران را به مبلغ ۲۴۰ میلیون دلار می‎رساند.

دیگر فیلم تازه‎اکران‎شده این هفته نیز فیلم هیجان‎انگیز Acrimony (رنجش) ساخته تایلر پری می‎باشد که با کسب فروش داخلی ۲۳ میلیون دلاری، جایگاه دوم باکس آفیس را از آن خود کرده است. فروش خارجی فیلم بسیار اندک و در حدود ۴۰۰ هزار دلار می‎باشد. فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) که هفته گذشته در جایگاه دوم قرار داشت، این هفته با کسب فروش داخلی ۱۷ میلیون دلاری، شاهد یک پله سقوط بود.

فیلم خانوادگی I Can Only Imagine (من فقط می‎توانم متصور شوم)، نیز که سومین هفته اکرانش را پشت سر گذاشت، به فروش داخلی ۱۵ میلیون دلار دست پیدا کرد و در جایگاه چهارم جدول ایستاد. این فیلم تاکنون به فروش کلی ۶۰ میلیون دلاری دست یافته که تمام آن از فروش در داخل آمریکا حاصل آمده است. فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) که هفته گذشته در صدرجدول قرار داشت، این هفته چهار پله سقوط را تجربه کرده است. این فیلم در این هفته به فروش داخلی ۱۳ میلیون دلار بسنده کرده است. فروش جهانی فیلم تاکنون ۲۳۵ میلیون دلار است که ۱۸۵ میلیون دلار آن از فروش خارجی حاصل شده است.

هفته آینده نیز فیلم‎ کمدی Blockers (مسدودکننده‎ها)، فیلم هیجان‎انگیز Chappaquiddick (چاپاکوئیدیک)، فیلم درام The Miracle Season (فصل معجزه) و فیلم هیجان‎انگیز و ترسناک A Quiet Place (مکانی بی‎صدا) به اکران درخواهند آمد. با وجود نقدهای بسیار خوب فیلم مکانی بی‎‌صدا، انتظار می‎رود شاهد موفقیت آن در گیشه نیز باشیم.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Ready Player One۵۹۷۱-۱
۲Acrimony۲۳۲۳-۱
۳Black Panther۱۷۶۵۶-۷
۴I Can Only Imagine۱۵۶۰۷۳
۵Pacific Rim Uprising۱۳۵۰۱۵۰۲
۶Sherlock Gnomes۱۲۲۸۵۹۲
۷A Wrinkle in Time۸۸۶-۴
۸Love, Simon۷۳۴۱۷۳
۹Tomb Raider۷۵۳۹۴۳
۱۰Paul, Apostle of Christ۵۱۳۵۲
  • فروش‎ها به میلیون دلار است.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می‎شود.
  • فروش‎های داخل جدول تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می‎باشد.
  • در متن، منظور از فروش داخلی، فروش داخل آمریکا و منظور از فروش خارجی، فروش خارج از آمریکا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *