بیاتومگ – اولین تریلر فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند) با بازی خاویر باردم و پنه لوپه کروز منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. اصغر فرهادی قرار است با فیلم همه می‎دانند برای اولین بار جشنواره فیلم کن را آغاز نماید. زوج‎های متاهل، یکی از عناصر رایج فیلم‎های اصغر فرهادی هستند و این موضوع در فیلم همه می‎دانند نیز تغییر نمی‎کند. این فیلم، فیلمی درام و روانشناختی و اسپانیایی زبان است.

در فیلم همه می‎دانند، پنه لوپه کروز نقش مادری را بازی می‎کند که به همراه خانواده‌اش به شهر زادگاهش در خارج از مادرید اسپانیا برای جشنی محلی سفر می‎کند. پس از رخ دادن اتفاقات غیرمنتظره، همانطور که این خانواده شروع به از هم پاشیدن می‎کند، آنها باید تصمیم‎هایی اخلاقی بگیرند که می‎تواند خانواده‎شان را نابود کند. هر کسی فیلم‎های A Separation (جدایی) و The Salesman (فروشنده) را دیده باشد، تاثیرگذاری و گیرایی داستان‌سرایی فرهادی با چنین داستان‎هایی را می‎داند.

این فیلم قرار است به صورت جهانی و در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ به اکران دربیاید. آخرین فیلم فرهادی که در جشنواره کن حضور داشت، فیلم فروشنده در سال ۲۰۱۶ بود که دو جایزه از این جشنواره برد و همچنین، برنده بهترین فیلم خارجی زبان اسکار نیز شد.

تریلر فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *