بیاتومگ – فیلمبرداری فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) به تازگی آغاز شده و در همین راستا، اولین تصویر از مریل استریپ که در این فصل به جمع بازیگران سریال پیوسته، منتشر شده است که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید.

این سریال بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۲۰۱۴ نوشته لیان موریارتی است که در بهار سال ۲۰۱۷ پخش شد و توانست هشت جایزه امی و همچنین تحسین گسترده‎ای از سوی منتقدان بدست بیاورد. بازیگران اصلی این سریال شامل ریس ویترسپون، نیکول کیدمن، شیلین وودلی، آدام اسکات، زوئی کراویتز و لورا درن می‌باشند. اگرچه در ابتدا این سریال به عنوان یک مینی سریال به شمار می‌رفت ولی پذیرش و بازخورد مثبت از سوی منتقدان و بیننده ها سبب شد تا به سرعت ساخت فصل دوم آن به یک احتمال تبدیل شود.

مریل استریپ در فصل دوم سریال دروغ‎های کوچک بزرگ نقش مری لوییس رایت، مادر پری رایت (الکساندر اسکارسگارد) را بازی می‌کند. پری رایت در پایان فصل اول سریال کشته شد. مادر پری به مونتری می‌آید تا به دنبال علت مرگ پسرش بگردد. فصل دوم سریال دروغ‌های کوچک بزرگ احتمالا در سال ۲۰۱۹ پخش شود.

این تصویر را نیکول کیدمن در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است. در این تصویر، سلست و مری لوییز مشاهده می‎شوند که به همراه فرزندان دوقلوی پری و سلست در حال تماشای چیزی در درون آیپد می‎باشند.

تصویر فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ‎های کوچک بزرگ)

فصل 2 سریال Big Little Lies (دروغ‎های کوچک بزرگ)
فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ‎های کوچک بزرگ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *