بیاتومگ – در اولین تریلر فیلم The First Purge (اولین پاکسازی) بنیانگذاران جدید آمریکا آماده‎اند تا بار دیگر آمریکا را عالی کنند. این فیلم، پیش‌درآمدی ترسناک محصول کمپانی بلوم‌هاوس می‌باشد. در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. علاوه بر انتشار تریلر، پوستری نیز برای این فیلم منتشر شده که اشاره جالبی به مجسمه آزادی دارد.

چهارمین فیلم از مجموعه فیلم‎های بازسازی با بازی چینا لین، لکس اسکات دیویس، لونا لورن ولز، ملونی دیاز، مو مک‎ری، ییلان نوئل می‎باشد. کارگردانی این فیلم را سازنده فیلم Burning Sands (شن‎های سوزان)، جرارد مک‎موری برعهده دارد. جیمز مک‎دوناکو که نیز یکی از نویسندگان فیلم‎های قبلی بازسازی بوده نیز فیلمنامه فیلم اولین پاکسازی را قلم زده است.

فیلم اولین پاکسازی، منشاء و خاستگاه‎های شب پاکسازی بحث‎برانگیز را آشکار می‎نماید. این فیلم به بررسی دلیل کشوری برای اجرای پاکسازی سالیانه می‎پردازد. انتظار می‎رود که برخی از حوادث مرگبار و خشونت‎آمیز فیلم در جزیره استیتن رخ دهد، مکانی که برای شب پاکسازی، به طور کامل قرنطینه می‎شود.

این تریلر که اولین تریلر کامل فیلم می‎باشد، اولین نگاه به درون آن شب سرنوشت‎ساز را به ما ارائه می‎دهد. آیا شهروندان جزیره استیتن در این تعطیلات جدید و متفاوت ملی شرکت می‎کنند یا اینکه با آن مبارزه خواهند کرد؟ این فیلم قرار است در روز استقلال آمریکا یعنی تاریخ ۴ جولای ۲۰۱۸ (۱۳ تیر ۱۳۹۷) اکران شود.

تریلر فیلم The First Purge (اولین پاکسازی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The First Purge (اولین پاکسازی)

فیلم The First Purge (اولین پاکسازی)
فیلم The First Purge (اولین پاکسازی)

یک دیدگاه

  1. ahad

    ۱۹ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۸:۵۲

    همون چهارشنبه سوری خودمونه !

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *