بیاتومگ – تریلر فیلم Johnny English Strikes Again (جانی انگلیش بار دیگر ضربه می‎زند) منتشر شده و روآن اتکینسون در نقش این جاسوس بامزه، پس از مدتی طولانی غیبت، به روی پرده‎ سینماها بازمی‎گردد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

مجموعه فیلم‎های جانی انگلیش، در سال ۲۰۰۳ و با بازی روآن اتکینسون در نقش مامور مخفی بریتانیایی به نام جانی انگلیش آغاز شد. کاراکتر جانی انگلیش به شدت از کاراکتر دلنواز، خوش‎پوش و ماهر جیمز باند فاصله دارد. فیلم اول در کنار حضور چهره‎هایی همچون ناتالی ایمبرولیا و جان مالکویچ، یک موفقیت تجاری بود اما ساخت دنباله آن تا سال ۲۰۱۱ به انجام نرسید. فیلم دوم با عنوان Johnny English Reborn (تولد دوباره جانی انگلیش) همراه با شیرین‎کاری‎های جاسوسی و شوخ‎طبعی بیشتری بود.

سومین فیلم این مجموعه، فیلم جانی انگلیش بار دیگر ضربه می‎زند می‎باشد که در حال حاضر، در مرحله پساتولید قرار دارد. کارگردانی فیلم را دیوید کار برعهده دارد و همانند فیلم‎های قبلی، فیلمنامه آن توسط ویلیام دیویس قلم زده شده است. پس از غیبتش در فیلم دوم، بن میلر در نقش باو در این فیلم حضور دارد.

داستان فیلم بدین شرح است که یک هکر مرموز، هویت تمام مامورهای مخفی بریتانیایی را آشکار می‎کند و همین، مقامات را مجبور می‎کند تا به جانی انگلیش و روش‌های قدیمی و ازکارافتاده‎اش برای گرفتن این تهدید تازه دیجیتالی روی بیاورند. این تریلر به معرفی نخست وزیر بریتانیا با بازی اما تامپسون و اوفلیا با بازی اورگا کوریلنکو نیز می‎پردازد.

تریلر فیلم Johnny English Strikes Again (جانی انگلیش بار دیگر ضربه می‎زند)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *