خانه آخرین خبرها تاریخ اکران بازسازی فیلم The Grudge (کینه) مشخص شد

تاریخ اکران بازسازی فیلم The Grudge (کینه) مشخص شد

۰
فیلم The Grudge (کینه)

بیاتومگ – فیلم بازسازی از مجموعه فیلم‎های ترسناک The Grudge (کینه) که از ژاپن سرچشمه گرفته، تاریخ اکرانی در تابستان سال ۲۰۱۹ برای خود پیدا کرده است. ژانر ترسناک در طی تاریخچه خود، به سوی تکیه بر موج فیلم‌های مشابهی گراییده که در یک زمان به اکران درمی‎آیند، حداقل این موضوع را می‎تواند در مورد هالیوود گفت.

به عنوان مثال، فیلم‎های Halloween (هالووین) و Friday the 13th (جمعه ۱۳ام) آغازگر فیلم‎های ترسناکی بودند که حکمران دهه ۸۰ میلادی بودند، در همین حال، در دهه ۲۰۰۰ میلادی، موفقیت عظیم فیلم The Ring (حلقه) به ساخت بازسازی‎های زیادی از فیلم‎های ترسناک آسیایی منجر شد. در کنار فیلم حلقه، بزرگترین فیلم بازسازی شده از نسخه آسیایی، فیلم کینه محصول سال ۲۰۰۴ و ساخته کمپانی کلمبیا پیکچرز می‎باشد.

برخلاف فیلم حلقه که توسط یک کارگردان آمریکایی یعنی گور وربینسکی (Pirates of the Caribbean) کارگردان شد، سکان کارگردانی فیلم کینه در دستان سکان‎دار تمام فیلم‎های نسخه ژاپنی آن، تاکاشی شیمیزو بوده است. از همین رو، فیلم بازسازی بسیار شبیه به فیلم‎های اصلی بود و حتی اتفاقات آن در ژاپن رخ می‎داد. بزرگترین تغییری که در این فیلم وجود داشت، حضور بازیگران آمریکایی شامل سارا میشل گلار، جیسون بهر، بیل پولمن در نقش‎های برجسته است.

فیلم The Grudge (کینه)
فیلم The Grudge (کینه)

فیلم کینه سال ۲۰۰۴ که با بودجه ۱۰ میلیون دلاری ساخته شد، در فروش جهانی به رقم ۱۸۸ میلیون دلار دست یافت و آن را به یک موفقیت همه جانبه تبدیل کرد. دنباله این فیلم، به نام The Grudge 2 (کینه ۲) در سال ۲۰۰۶ اکران شد اما نتوانست موفقیت فیلم اول را تکرار کند و در کنار نقدهای بسیار بد، فروش خوبی نیز نداشت. فیلم سوم کینه نیز در سال ۲۰۰۹ به صورت دی‎وی‎دی عرضه شد.

این مجموعه از آن زمان در آمریکا، در حالت خواب قرار دارد اما هیچ اثر ژانر ترسناک شناخته‎شده‎ای هرگز از بین نمی‎رود و کمپانی سونی به دنبال آن است تا فیلم جدیدی از مجموعه فیلم‎های کینه را به اکران دربیاورد. بنابر گزارش‎ها، فیلم جدید کینه قرار است در تاریخ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ (۱۶ آگوست ۲۰۱۹) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *