بیاتومگ – شبکه اچ‌بی‌او، تریلر تازه‎ای برای فیلم Fahrenheit 451 (فارنهایت ۴۵۱) منتشر کرده که در آن، مایکل بی جوردن دست از آتش زدن کتاب‎ها می‎کشد و شروع به خواندن آنها می‎کند. در زیر می‌توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم از رمانی کلاسیک به همین نام نوشته ری بردبری اقتباس شده و با بازی مایکل بی جوردن، مایکل شانون، سوفیا بوتلا و لورا هریر است. در این رمان پادآرمانی، تلویزیون و رسانه، توده مردم را بی‌حس کرده، تاریخ ریشه‌کن شده و فایرمن‌ها (آتش‌نشان) نیز همه کتاب‌ها را سوزانده‌اند.

جوردن نقش مونتاگ را بازی می‌کند، یک آتش‌نشان که تصمیم می‎گیرد تا وظیفه آتش‎نشانی را رها کند. او پس از ملاقاتی که با کلاریس داشته و در مورد گذشته چیزهایی یاد گرفته، به این تصمیم رسیده است. شانون نقش بیتی، کاپیتان و مربی مونتاگ را بازی می‌کند. بوتلا نیز در فیلم نقش کلاریس، خبرچین دو جانبه بین مونتاگ و بیتی را ایفا خواهد کرد. لورا هریر نقش میلی (در رمان به نام میلدرد خوانده می‎شد)، همسر مونتاگ را به تصویر می‌کشد که در شبکه‌های اجتماعی غوطه‌ور است و زوال استفاده فعلی از وسایل دیجیتالی سبب تخریب ازدواجشان شده است.

رامین بحرانی (۹۹ Homes) علاوه بر کارگردانی فیلم فارنهایت ۴۵۱، به همراه امیر نادری فیلمنامه فیلم را قلم زده است. این فیلم تلویزیونی قرار است در تاریخ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۹ می ۲۰۱۸) از شبکه اچ بی او پخش شود.

تریلر فیلم Fahrenheit 451 (فارنهایت ۴۵۱)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *