بیاتومگ – ویدیویی از انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲) منتشر شده که در آن، اولین نگاه به لباس ابرقهرمانی جدید الستیگرل ارائه می‎شود. این کلیپ نشان می‎دهد که این زن ابرقهرمان، لباس تازه‎ای بر تن کرده و در مورد طرح رنگ و اینکه چقدر تیره و تاریک است، شکایت می‎کند.

این انیمیشن که دنباله‎ای مورد انتظار برای انیمیشنی به همین نام محصول سال ۲۰۰۴ می‎باشد. در انیمیشن شگفت‎انگیزان ۲، الستیگرل به عنوان کسی انتخاب شده که مسئولیت کمپینی برای بازگرداندن ابرقهرمان‎ها به کانون توجه را دارد. او پس از سپری کردن سال‎های زیاد به صورت مخفی و بزرگ کردن خانواده‎اش، نقش ابرقهرمان برتر را برعهده دارد، موقعیتی که قبلا در اختیار شوهرش بود. این به معنای آن است که آقای شگفت‎انگیز قرار است بچه‎ها را بزرگ کند که شامل جک جک و قدرت‌های نوظهور و باورنکردنی‎اش می‎شود.

صداپیشه‎گان این انیمشن شامل هولی هانتر، کریگ تی نلسون، سارا وُول، هاکلبری میلنر، برد بیرد، ساموئل ال جکسون، سوفیا بوش، کاترین کینر، باب اودنکرک، ایزابلا روزلینی و جاناتان بنکس می‎باشد. این تریلر عمدتا به کاراکتر ادنا اختصاص داده شده است، طراح مدی که مسئول توسعه لبا‎س‎های ابرقهرمانی استفاده شده توسط بهترین ابرقهرمانان دنیا می‎باشد. این تریلر آشکار می‎کند که ادنا لباس جدید الستیگرل را طراحی نکرده و از اینکه با او مشورت نشده، ناخشود است. انیمیشن شگفت‎انگیزان ۲ قرار است در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ (۱۵ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره‎ای اکران شود.

ویدیوی انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *